Производители на обувки и дрехи?

  • 982
  • 4
Здравейте,
Съпруга ми скоро имаше рожден ден и реши вместо подаръци да събира пари от приятелите, с които после да купим нещо за някой дом за дечица. Аз намерих дом, директорката ми изпрати по майла размерите на дечицата за дрехи и обувки и сега молбата ми е да ми дадете идеи за български производители. Дечицата са 40 и искам да вземем за всяко по нещо.. Мисля че за такава бройка ще можем да се разберем с някой производител за по нормални цени.
Виж целия пост
# 1
Ако искаш обади се в Колев и Колев на тел: 958 9508 и търси Захари Манахов.
Те много често обуват такива дечица и сигурно ще проявят интерес към предложението ти.
Виж целия пост
# 2
Идеята е много хубава, но може би ще ти помогнат в подфорумите на Майки (бъдещи и настоящи). Иначе производители - много, но зависи колко са големи децата. А и както си от София, няма смисъл да търсиш производители от други градове. Иначе в Пловдив Вис Виталис имат много добри цени и дрешките са за до около 6-7 годишни деца (блузките с къс ръкав например струват на дребно 1.80 - 2.60 лв  Peace)
Като гледам тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188500.0
Жорал ми се струват добър избор. Успех  Hug
Виж целия пост
# 3
Много благодаря за инфото! Децата са между 3-7 години. Директорката каза че най много имат нужда от обувки и дрехи, но ние можем да вземем само едно от двете, защото са 40деца.. но пък смятаме да даваме по малко всеки месец и дори приобщихме още 2 двойки към идеята:)
Виж целия пост
# 4
Moni ,може да изберете пантофки или сандалки на пловдивски производител.Цените им на едро са около 5-6лв за пантофки и около 7лв за сандалки.Може да ги вземеш и по номера,които ти трябват.Аз работех във фирма за търговия с обувки и често съм предлагала тях точно с тази цел-дарение.Ако искаш повече информация ми пиши на лични,за да не правя тук реклама.Иначе идеята ви е страхотна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия