От4аяна

  • 1 776
  • 17
Здравейте на вси4ки!
Имам един проблем,не е сериозен,не мен ме измъ4ваужасно много.Не ми дава мира просто.Проблема с кг и само4уствието.Ве4ният проблем.НО при мен е обхванал цялото ми съзнание и не ми дажа покой.
Боря се с кг-те ве4е 1 год. През какви ли не диети,режими,програми,но все без успех.Бях стигнала до 49 сега, но сега съм 60 Cry Издържам 1 седмица и след това запо4вам да ям без спирка,не мога да устоя на невероятния си апетит.Нз мисля, 4е е болестно състояние на ума.Тъп4а се без да има нужда организма ми. И след това пак по4вам някаква диета. Храненето ме е обсебило. А и допълнително ме депресира снаха ми.Тъй като тя ни6то не яде и ходи на тренировки и е мн слаба.Но тя не у4и и води дале4 по-висок стандарт на живот от моя.Но като се видим това ни е основна тема на разговора, а и брат ми я подкрепя.Нз ве4е какво да правя.6е свър6а или в лудницата или някъде другаде...Моля помогнете..
Виж целия пост
# 1
Защо не пробваш с някакъв чай за намаляване на апетита, например Инхуа?
Освен това като огладнееш, вместо да се натъпчеш започни с водичка, или чайче някакво (може и с мед), плод или зеленчук. След десетина дни ще ти се свие стомаха и няма да си вечно гладна.
Опитай се да подбираш храната си и ще успееш.
Въпрос на воля е и силно желание.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравейте на вси4ки!
Имам един проблем,не е сериозен,не мен ме измъ4ваужасно много.Не ми дава мира просто.Проблема с кг и само4уствието.Ве4ният проблем.НО при мен е обхванал цялото ми съзнание и не ми дажа покой.
Боря се с кг-те ве4е 1 год. През какви ли не диети,режими,програми,но все без успех.Бях стигнала до 49 сега, но сега съм 60 Cry Издържам 1 седмица и след това запо4вам да ям без спирка,не мога да устоя на невероятния си апетит.Нз мисля, 4е е болестно състояние на ума.Тъп4а се без да има нужда организма ми. И след това пак по4вам някаква диета. Храненето ме е обсебило. А и допълнително ме депресира снаха ми.Тъй като тя ни6то не яде и ходи на тренировки и е мн слаба.Но тя не у4и и води дале4 по-висок стандарт на живот от моя.Но като се видим това ни е основна тема на разговора, а и брат ми я подкрепя.Нз ве4е какво да правя.6е свър6а или в лудницата или някъде другаде...Моля помогнете..
Здравей от мен. Иаз бях на същия хал доскоро. Най-важното, което реших на първо време, че го правя за себе си. Спрях да се оглеждам в другите. Взех решението след много мислене, стоене пред огледалото и най -важното -четене на форума с отслабващите. Действа успокояващо, като терапия, стимулиращо и отслабващо. Не се самосъжалявай, а се успокой и ще успееш.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравей desertrose1651 newsm51
Звучиш много объркана.Не си в безизходица!Вярвай в себе си!И наистина пробвай с "ИНХУА"!Действително понижава апетита.Аз съм мор на сладкото,а от както го пия изобщо не ми се яде. Peace На първо време си постави за цел да изолираш като фактор снаха си.Знам,че е трудно,но ще свърши страхотна работа.Постави своите (други)предимства като приоритет и основа на самочуствието си.Сама ще видиш как постепенно ще се успокоиш и отслабването ще става по-лесно.Резултатите,които снаха ти е постигнала с по-доброто си финансово състояние,ти сама ще умаловажиш със своите!
Успех!
Виж целия пост
# 4
...................НО при мен е обхванал цялото ми съзнание и не ми дажа покой.
........................... и след това запо4вам да ям без спирка,не мога да устоя на невероятния си апетит.Нз мисля, 4е е болестно състояние на ума.Тъп4а се без да има нужда организма ми. И след това пак по4вам някаква диета. Храненето ме е обсебило. А и допълнително ме депресира снаха ми.Тъй като тя ни6то не яде и ходи на тренировки и е мн слаба.Но тя не у4и и води дале4 по-висок стандарт на живот от моя.Но като се видим това ни е основна тема на разговора, а и брат ми я подкрепя.Нз ве4е какво да правя.6е свър6а или в лудницата или някъде другаде...Моля помогнете..
desertrose1651,като те чета все едно аз съм го писала това Embarassed Аз съм същата и не мога да разбера защо така се получава.Амбицирам се и започвам диетка без да се заплесвам /е много пъти правя грешки,но като цяло диетата минава добре/ и в един момент започва едно "освинване"...........Нямам думи.....
Аз също мисля,че е болестно състояние колкото и да ми е неприятно да си го призная tantrum Често се шегувам като казвам,че съм за лудницата с тези мои килограми.
Наистина няма да е зле да спрете да си говорите с твоята снаха на тази тема,за да спреш да се подтискаш.Всеки може да си запълни деня с занимания като да идеш на сауна,на масажче,на фитнес и др. такива и да има перфектно тяло,но не всеки може да си позволи луска и времето.Не се  депресирай,защотото апетита ти се изостря още повече.
Започни да се храниш често, през 3-4 часа хапвай нещо малко, дори да не искаш да започнеш диета си избери сама какво да ти е менюто за деня,пий вода около 1.5-2л на ден.
Много се надявам да се успокоиш и да излезнеш от това положение   bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви на вси4ки.Дано успея да излеза от този затворен кръг със свалянето и ка4ването на кг. А какъв е този 4ай и има ли го по магазините ??
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви на вси4ки.Дано успея да излеза от този затворен кръг със свалянето и ка4ването на кг. А какъв е този 4ай и има ли го по магазините ??

Ето, има го по аптеките  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182108.0
Виж целия пост
# 7
Явно 6те се насо4а към него.В темата пи6е6е мн хубави не6та за него.Отново благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 8
...тя ни6то не яде и ходи на тренировки и е мн слаба.Но тя не у4и ...
Пустинна Розичке, а да не би и да е по- възрастна от Теб снахата? Според мен за да успееш да стигнеш до отслабване трябва таз идея да узрее в Теб, за всеки си има определена възраст когато го постигаш, защото тогава можеш да кажеш "не" на всички изкусители- храни и да нагодиш начина на живот към постигане на заветната мечта. Успех Ти желая с Инхуато, но имай впредвид че магическо хапче няма.
...и в един момент започва едно "освинване"...
Шармантна Пепитке, звучиш доста по свежо от началните ни срещи, но все още има нотки на ниско самочуствие, което не би трябвало да е така. И в споменаваният от Теб момент, какво е другото което провокира това нахвърляне на храната, някаква емоция, някакво чуство на неудовлетвореност, нали?! Пребори него и апетита сам ще намалее.
Виж целия пост
# 9
Започни да тренираш като начало smile3503
И малко се нахъсай newsm61
Повече инфи за теб -на лични smile3523
Виж целия пост
# 10
Kalida,   love001  love001  love001 невероятна си наистина, много малко са хората като теб  newsm51
Виж целия пост
# 11
 

 Според мен за да успееш да стигнеш до отслабване трябва таз идея да узрее в Теб, за всеки си има определена възраст когато го постигаш, защото тогава можеш да кажеш "не" на всички изкусители- храни и да нагодиш начина на живот към постигане на заветната мечта. Успех



Не можех да го кажа по-добре!!!!  Grinning   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12

 Според мен за да успееш да стигнеш до отслабване трябва таз идея да узрее в Теб, за всеки си има определена възраст когато го постигаш, защото тогава можеш да кажеш "не" на всички изкусители- храни и да нагодиш начина на живот към постигане на заветната мечта. Успех



 newsm10

Всичко е в нашата глава Thinking
Виж целия пост
# 13
desertrose1651 ,най-напред искам да те попитам-виждаш ли колко много жени има из форумите за диети и хранене?  bouquet сега не мисли колко си дебела и колко слаба е снаха ти,а мисли колко многа като теб има,които имат твоята мечта!и използвай снаха си за стимул,а не за потискане!мисли си как някой ден ще изглеждаш като нея,че и по-добре!това наистина е възможно! smile3521 другият ми съвет към теб е да спреш да мислиш за диети,а за промяна на начина ти на хранене по принцип!диетата не е глад,а начин на хранене Hug казвам го от собствен опит ,мила.видях,че Поци е навит да ти помогне.аз лично в момента съм на хранителен режим по негови съвети-от няколко дена4,5,6.от 4 дена спазвам стриктно това,което ми казва и за стимул се отчитам тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196051.msg4145407#msg4145407.на мен ми действа добре!намери и ти своя подходящ хранителен режим и повярвай в себе си!всички ние можем!нужно е само време!
и ,когато чувстваш,че си на прага на отказването,сядай на компютъра и ни чети!  bouquet wavey
Виж целия пост
# 14
здравейте!
и при мен май се губи нещо......намалям храната,а.....за 3 год.-30 кг.горница.
ужасно е и незнам как да се справя.
дали е от стрес или просто нямам воля?
а годинките си вървят и съм чувала,че колкото са повече,толкова по трудно става свалянето на кг.
от няколко дни чета темите тук и твърдо съм решила да започна "борбата"с тези килограми,че много тежат вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия