Има ли грип в момента

  • 2 238
  • 6
Здрвейте! Може би ще ви се стори тъпа темата ми, но искам да ви попитам има ли в момента някакъв грип, че дъщеря ми е с температура от днес и разстройство и е хремава на всичкото отгоре. Тя не е имала контакт с други деца, и незнам имали други болнички дечица в момента с тези симптоми, че се притеснявам!
Виж целия пост
# 1
Днес бяхме при педиатърката на детето и наистина каза,че имало някакъв грип сега.От тези летните-с температура и разстройство TiredИмало бум след 1 юни на болни дечица,след масовите събирания на деца.
Виж целия пост
# 2
Май, че има. Дъщеря ми е болна 2-ри ден. Гадна кашлица и температура....
Виж целия пост
# 3
благодаря ви! Не че ме успокоихте ама все пак исках да знам какво е положението с другите дечица. Ако и утре е така, ще отидем до педито да я види!
Виж целия пост
# 4
Грипният сезон приключи - февруари му е пика обикновено. Това, което разболява децата в момента са други вируси, които не са грипни.
Виж целия пост
# 5
Грипният сезон приключи - февруари му е пика обикновено. Това, което разболява децата в момента са други вируси, които не са грипни.
вируси са! Peace
Виж целия пост
# 6
   Да, има пак някакъв вирус.Дъщеря ми е болна.Тази седмица ще си прекара в къщи.Започна се с суха и гадна кашлица,после вдигна на няколко пъти Т до 38 градуса/не и давах нищо за понижаване/,сега е с жълт секрет от носа и вече отхрачваща кашлица.
   Обаче ,според мен, това време на годината имунитета на мъничетата е по минималния-изтощени са от всички болести през зимата.......
   Надявам се море и планина през лтото да пооправят нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия