Каква диета за кърма4ка

  • 610
  • 6
Здравейте,
Бих искала да отслабна полека лека,но кърмя.Бихте ли ми препоръ4али диета,с която да свалям кила,но да не се отрази на кърменето.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз едва сега (след година кърмене) се престраших малко по-малко да сваля някое друго кг-че, че не съм мръднала от раждането  Embarassed Преди съм пробвала, но за 1-2 дни кърмата рязко ми намаляваше, тъй че се отказах.. Не че сме намалили кърменията сега, но поне е по-голям и яде повече друга храна.. А вие сте мънички, аз на вашата възраст не бях захранила дори.. Да не говорим, че прояде повече от 100 гр. на ядене чак към 10тия месец..
Та туй имам предвид - ако си решила да кърмиш по-дълго не си прави ударни експерименти. Още повече, че рязкото отслабване (повече от 2-4 кг на месец) води до отделяне на токсини в кърмата..
Можеш да спреш всички сладки неща които ядеш и да ограничиш до миним хляба (ако го спреш, пий бирена мая за витамини В).. Яж повече плодове, зеленчуци, кисело мляко и чисто месо и би трябвало да има ефект.. Не можеш докато кърмиш да се лишаваш нито от въглехидрати, нито от белтъчини, дори и от мазнини в разумни граници, иначе организмът ти много ще се измъчи  Rolling Eyes - всичко се отразява на коса, нокти, кожа.. И най-вече качеството на храната на твоето дете.
Просто трябва да намериш баланса, а не да правиш диета и да се ограничаваш..
Зависи и колко кг-ма имаш да сваляш де.. Аз започнах от +20.. и за месец свалих 5.. Но с първите е лесно, сега съм се закотвила и чакам хубавото време за да тичам пак след количката и диването навънка  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Аз до колкото знам   Режима на Пиер Дюкан става и за кърмачки, виж темата, прегледай я.
Виж целия пост
# 3
...диета,с която да свалям кила,но да не се отрази на кърменето...
Вессито, радвам се да Те видя насам. "Диета" като ограничаване на някой хран. групи трудно може да се съвмести с кърменето, още повече че Микаелка- Хубавелка заслужава най- доброто като жизнен старт. Може би по- скоро един здравословен и балансиран хран. режим, това е моят избор от доста време и съм доволна, а и Дана също!
...да спреш всички сладки...и да ограничиш до миним хляба... Яж повече плодове, зеленчуци, кисело мляко и чисто месо и би трябвало да има ефект.. Не можеш докато кърмиш да се лишаваш нито от въглехидрати, нито от белтъчини, дори и от мазнини...
Духи-Пухи, добре систематизиран споделен опит от една кърмачка, поздравления, Майче на зомбайче, само да допълним и повечко течности и възможно повече спорт и движение. Успех в съчетаването на борбата с кг и удоволствието от кърменето на Тони, път има и скоро и резултата ще е налице.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви,мили4ки!

П.С Калида,познаваме ли се с тебе Flutter
Виж целия пост
# 5
...познаваме ли се с тебе ...
Вессито, виртуално- да. При Теб, младо и амбициозно Майче промяната вече е в ход, гледам и диета си избрала и стимулиращ аватар си сложила. Успех Ти желая в съвместяването на двете дейности, но най- добре изчакай когато се прибереш вкъщи да започваш каквито и да е било диети, при мама и тати много изкушения има.
Виж целия пост
# 6
Спри сладкото, пърженото и ограничи тестените продукти (без да ги премахваш напълно от менюто си). На този етап не те съветвам да правиш каквито и да е диети Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия