ТЕЖИ ЛИ ВИ КОРЕМЧЕТО В КРАЯ НА БРЕМЕНОСТТА???

  • 2 422
  • 67
ТЕЖИ ЛИ ВИ КОРЕМА В КРАЯ НА БРЕМЕНОСТТА.НА МЕН ВЗЕ ДА МИ ТЕЖИ ВЕЧЕ ДОСТА.ТОВА ОЗНАЧАВА ЛИ ,ЧЕ БЕБЧО Е ПОРАСНАЛ ДОСТА ???
Виж целия пост
# 1
Моето беше корем и не ми тежеше Peace
Виж целия пост
# 2
Тежеше ми много, само го подпирах  Mr. Green бебо се роди 3500   bouquet
Виж целия пост
# 3
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.
Виж целия пост
# 4
Честно казано моето коремче почна да ми тежи съвсем на края. Може би 2 дни  преди да родя, защото бебе явно беше слезнало много надолу. Grinning
Виж целия пост
# 5
Коремът не ми тежеше специално, но доста напълнях и към края като цяло се чувствах ужасно тежичка.
Виж целия пост
# 6
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.

За мен има PeaceНа моето коремче не можех да кажа,а и такива умалителни не ми харесват Peace
Виж целия пост
# 7
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.

За мен има PeaceНа моето коремче не можех да кажа,а и такива умалителни не ми харесват Peace


ВИЖ КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВАТ УМАЛИТЕЛНИТЕ ПРОБЛЕМА СИ Е ТВОЙ.НА МЕН МИ ХАРЕСВАТ И ЩЕ СИ ГИ ИЗПОЛЗВАМ КОЛКООООТО СИ ИСКАМ.
Виж целия пост
# 8
Хормоните бушуват,ама така е!Айде,мир Peace
Виж целия пост
# 9
Хормоните бушуват,ама така е!Айде,мир Peace

ОФФФФФФФФФФ ПРЕСТАНИ ВЕЧЕ.НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ТВОЯ КОРЕМ ВЪОБЩЕ АЗ ПИТАМ ЗАЩОТО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ.НЕ ПИТАМ ЕЙ ТАКА ЗА ДА СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ НЕРВАК КОЙТО ДА ИСКА ДА СЕ ЗАЯЖДА.
Виж целия пост
# 10
Виж сега първо не крещи и съвсем не разбрах кое те притеснява?Големия корем не означава голямо бебе PeaceНали ходиш на консултации за какво толкова се притесняваш?Естествено е в 33 г.с да ти тежи,да те предърпва и разни такива!
Виж целия пост
# 11
Виж сега първо не крещи и съвсем не разбрах кое те притеснява?Големия корем не означава голямо бебе PeaceНали ходиш на консултации за какво толкова се притесняваш?Естествено е в 33 г.с да ти тежи,да те предърпва и разни такива!

КАК ТАКА ВСИЧКИ МЕ РАЗБРАХА САМО ТИ РЕШИ ДА СЕ ЗАЯДЕШ.И НЕ КРЕЩЯ , ПРОСТО СЕ ДРАЗНЯ , ЧЕ НЕ СПИРАШ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ.КРАЙ ВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА С ТЕБЕ.
Виж целия пост
# 12
Уау Crazy
Споко, мацка Peace, Сиска имаше друго предвид, ти не я разбра, но както се казва- хормони! baby_neutral
И аз не мога да нарека моето нито коремче, нито корем- беше си цяло коремище Mr. Green Бях като кит, питаха ме дали са две Crazy Бебо се роди 3,700 и го преносих 11 дни! Не мисля, че големината на корема и кг на бебето имат голяма връзка, защото имам познати, на които коремчетата бяха малки, пък бебетата по 3,500!
Виж целия пост
# 13
Ей, маце - успокой се, ще си докараш някоя контракцийка - все пак "Умният човек не се сърди, той си прави изводи!" това е твое мото - следвай го  Peace
Виж целия пост
# 14
МНОГО ЯСНО СЪМ НАПИСАЛА КАКВО МЕ ИНТЕРЕСУВА  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия