На ВАРНЕНСКИЯ бряг да турим среща, на цаца, бира и компания гореща!

  • 12 277
  • 374
Хадиии на сосиалните контакти...


16-ти юни (събота), 20 часа на входа на Морската градина при хубаво време, при лошо такова (дъжд, град и други стихии) на Козирката.
Виж целия пост
# 1
записвам се фъф този късен час и ще следя развитието фъф захлас  Flutter
Виж целия пост
# 2
Аз ви завидях!
Нямам мъж детегледач на разположение сега, иначе с най-голямо удоволствие бих се включила!
Виж целия пост
# 3
 yesyes
Виж целия пост
# 4
Олинце то и аз нямам , моя сигурно ще се присъедини към компанията, но ние имаме тайно оръжие - леля зълва живее в съседния апартамент  Wink
Виж целия пост
# 5
Еее, защо точно  по-средата на седмицата... Crazy
Виж целия пост
# 6
Еее, защо точно  по-средата на седмицата... Crazy
ауууу и аз сега видях - бързо да се сменя датата за 16-ти...  Grinning (сериозно го мисля) в средата на седмицата  изобщо няма да си дигна гъза за никъде...
Виж целия пост
# 7
Тъй по- бива. Остава ли?
Виж целия пост
# 8
Тъй по- бива. Остава ли?
ми...авторката на темата ше каже...
Виж целия пост
# 9
 smile3535 Летя, отлитам, идвам! Кото решите, ша са постаравам да додам с цялото си прасешко достойнство..
От опит ще посъветвам за Петъчен ден.. Знам ги аз.. По-скоро идеи за мястото подскажете. Тонколоне, вий като пръв инициатор ще предложите ли предложение, все пак? Mr. Green
Виж целия пост
# 10
. Тонколоне, вий като пръв инициатор ще предложите ли предложение, все пак? Mr. Green
...дай първо да се съберем , пък после мястото ше мислим! Зависи и от времето , шото ако е хубаво - отиаме на плажа...може и нощно къпане да прайме... Laughing
А ти специално и предния път щеше да идваш...така , че нещо не ти вярвам... Wink
Виж целия пост
# 11
АЗ съм стар и немощен, мене са ми простени житейските несгоди, ще ме извините, ако не сколасам да дода.. Иногда бастун се чупи, друг път диоптъра загубих, сетне вандали с клешки за зъб в ключалката играли.. Лошо нещо старостта, младежо, ех!
Ще се постарая, пък ако успея..   newsm27
Виж целия пост
# 12
А форумски пикник туй лето не ще ли да има? Искам на зеленооооо.
А за 13 нищо не обещавам, ако мога ша дойда.
Виж целия пост
# 13
Къде последно ще се събирате?
Виж целия пост
# 14
Последно за 13ти ли остава или за 16ти  newsm78
А иначе аз съм ЗА плажа - дето да си ходя боса по пясъка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия