Този път много ме скоси

  • 5 562
  • 73
Е тоя път моя благоверен много ме вбеси, сега кипя вътрешно и ако не излея душата ще се побъркам. Та цялата работа стана заради днешната ми манджа, наречена "измисленки със сос", нещо подобно на руло Стефани, което спретнах с останала от друга гозба кайма. Смея да твърдя, че стана вкусно, а той още преди да ги е вкусил и дори видял попита кога най-накрая ще му сготвя нещо нормално #Cussing out, представяте ли си, още повече, че като питам какво да сготвя казва-измисли нещо.Е, не съм Иванка Звездева   chef, ама се справям прилично, та после като пробва, каза, че е вкусно, ма аз вече бях засегната и ми беше криво и сега представяте ли си той ми се цупи, аз очаквам извинение, а излезе , че нещо съм виновна. Още малко да се извиня, че съм сготвила, ай ще му се незнае, па признай си, че си сгрешил, човешко е. Той като готви (на 3 мес. веднъж) трябва 15 пъти да превъзнеса манджата, иначе ще се обиди. Някой ще каже- егати проблема, ми няма пък да се почувствам виновна, че нямам по-сериозни проблеми.Е, излях помията, честито smile3515
Виж целия пост
# 1
Важното е, че ти е олекнало.
Виж целия пост
# 2
Нормално е да си разстроена.Все пак за една домакиня означава много,когато и оценят труда с едно простичко и непретенциозно "Благодаря!Справила си се чудесно".Имам чувството,че понякога  на мъжете когато им е криво и не им се говори с никой, нарочно ни "вкисват" за да изгубим всякакви мераци и желания за комуникации.Ама не ечестно така.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Това е една от причините да не готвя Laughing само от време на време за детето- но то ми е всеядно, милото  Heart Eyes
Мъжът ми не признава манджа, ако не му е минала през ръцете  Crazy не се оплаквам  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Докато готвиш мижът ти няма работа в кухнята! Хем ти спокойно ще си готвиш, хем няма да има коментари!  Peace
Виж целия пост
# 5
Млада булка си, нали?  Laughing
Толкова ми е познато! И като се сетя как съм се връзвала, как съм се ядосвала, че съм и плакала...  ooooh! И защо, защото господинът не благоволил даже да опита нещо, а просто го е нарочил, че не става за ядене или си е сипал 3 порции, а накрая е намерил кусури? Докато ми писна и един ден съвсем сериозно заявих, че който не харесва, да си готви сам. Да видиш само как започна да харесва и да хвали!  hahaha
Има нещо друго, много мъже са консервативни и не приемат лесно новостите (като моя мъж например). Готви му старите манджички на мама и само отвреме навреме пробутвай нещо ново. Гледай и да има и гости в този момент, че като почнат да ти хвалят манджата, ще му стане неудобно да я оплюе.  Wink
Абе, ще се научиш ти.  Joy
Виж целия пост
# 6
и моят хубостник понякога ми го прави тоя номер с нацупването. вместо да ми се извини, ми се цупи, все едно аз трябва да му се извинявам  #2gunfire все още не мога да разбера защо го прави  newsm78
Виж целия пост
# 7
Те всичките са такива,гледат да вземат преднина в разсърдването,та да не се налага да се извиняват Joy
Виж целия пост
# 8
Ми кажи на мъжа си да си наеме професионална готвачка,като има толкова претенции.
Виж целия пост
# 9
Те мъжете са недоволни по рождение и май колкото повече им угаждаш,толкова са по-недоволнил,така че свиркай си.
Виж целия пост
# 10
Моят е щастлив като му сготвя някоя "измисленка", но рядко го огрява Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Еми и аз съм се ядосвала по същия повод. Остави, че не готви; не знае какво му се яде; ами и като сготвя, още преди да го е опитал прави физиономии.
Дразнещо е.
Но, хем не одобрява, нем няма да вземе той да сготви.

По тази причина, разреждам кулинарните си опити.

В крайна сметка, като съм била 2 часа в кухнята, едно "Много е вкусно! Браво" съм заслужила. Дори само за усилията.
Виж целия пост
# 12
Аз такива забилежки ги подминавам с думите :"Като не ти харесва да си сготвил ти", "Ако не ти харесва не яж".Въобще не си го слагам на сърце, ама и той не си позволява често да прави такива коментари.Обикновено кусва "измисленката" и след това тактично ми споменава "Как ще ми хареса повече" Laughing
Виж целия пост
# 13
В кухнята имам малко по-различни проблеми: Мрънка ми 2-3 дни, че нещо му се яде, тичам след работа да купя продуктите и готвя до никое време, той се появява на врата и аз с усмивка казвам, че съм му сготвила така желаната манджа, следва "Ние хапнахме навън с колеги! Не съм гладен!", аз - нищо "Утре ще я яде манджата!" си мисля, ноооо . . . нещата се повтарят:излизаме да ядем навън, отиваме на гости или просто казва, че е прекалил на обяд и не му се вечеря . . . няколко пъти изхвърлях манджата заедно с тенджера (тава) през прозореца направо и крещя като обезумяла . . .
В такъв случай вие какво правите?
Виж целия пост
# 14
PRETTY не му угаждай толкова много тогава. Аз не си давам зор да готвя откакто се роди детето. Вечер той пазарува от магазина където има десетки видове сготвени разнообразни храни и всичко е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия