За цените на шините

  • 645
  • 3
Дъщеря ми е на 8 години. Новите и зъби са криви и доста големи. личният ни стоматолог ни прати на консултация в клиника Юниордент. От там ни казаха, че детето трябва да сложи шини. Цената на една е 300 лв, а двете 500 лв. Говорих с една приятелка чиято дъщеря беше сложила шина преди месец. Тя ходи при д-р Иванова, кабинетът и е на Иван Асен. Много е доволна от ортодонта и имала много пациенти. Цената на шина при нея е 120 лв. Може ли някой да ми каже от какво идва тази разлика в цената? И изобщо всякакви впечатления относно шините и ортодонтие.
Виж целия пост
# 1
Моят син също има шини от около месец.До колкото аз знам ,цената на шините варира от това каква ще бъде самата шина, тъй като има различни типове според това какво  ще се коригира.Някои са за изправяне на криви зъби ,други са за изтегляне на челюст,трети за неправилна захапкаНашите шини бяха 180 лева но те са за изтегляне на долната челюст.
При всички случаи те съветвам да идеш на ортодонт, който е добър тъй като аз като ученичка носих  4 години шини без абсолютно никакъв ефект.Според мен просто ортодонтката не биваше но това е друга тема. Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора.
Някой има ли впечатление от работата на д-р Христова от Юниордент. Много приятни като личности, и тя и медицинската сестра, предразполагат детето, обясняват подробно, но никой конкретно не ни е насочил към нея. Ще съм по-спокойна ако чуя положителни оценки и от други майки за работата и.
Виж целия пост
# 3
Шините на дъщеря ми струват 1000лв. като тук се включва и таксата за ежемесечна корекция на горната /има и долна/ в рамките на 1 год. Много съм доволна от ефекта, но направо сърцето ме заболя като видях колко малко плащате..... Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия