Записване за коронарография/дилатация-как и къде?

  • 2 399
  • 4
Става въпрос за 74 годишна жена,с тежка степен на стенокардия и висок риск за инфаркт,насочена е за "инвазивна оценка на коронарното кръвообръщение".в болницата са и казали,че не трябва много да чака,но по стандартния начин не може да стане преди 2008 ShockedВъпросът ми е-къде е най-добре да се направи такова изследване,как се процедира по ..нестандартен начин newsm78 и изобщо всичко по темата.А колко струва това изследване ако не е по касата,така има ли шанс да стане по-бързо?
Благодаря ви предварително за отговорите,много се надявам да успеем да я запишем,74 съвсем не е толкова много,колкото се видяха на лекуващия лекар Sad
Виж целия пост
# 1
в София правят на няколко места-Чирковата,ІІІ-та и ІІ -ра градска,окръжна,мисля,че вече и в Пирогов правят но за там не съм сигурна.Не мисля,че се чак толкова много.Записва се в приемните кардиологични кабинети във всяка една болница.Не мога да ти кажа каква е цената,ако не е по касата.Моето мнение,че за такава процедура не би трябвало да се взимат пари,тъй като е платена доста добре тази пътека.
От коя болница са я изписали,ако не е тайна,че са казали че се чака чак толкова много?
Ако мога да ти помогна с нещо друго питай
Виж целия пост
# 2
трябва бързичко да я свършите тази коронарография,защото има риск дилатацията да не свърши работа и да се стигне до байпас.Но първо трябва преглед от кардиолог,той ще каже какво следва нататък,препоръчвам ти Света Екатерина,лично мнение,обади се,питай как стоят нещата и реши.Успех и дано жената да се оправи Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите.Живеем в Горна Оряховица и тукашен кардиолог е дал прогнозата за 2008-2009г.Сега се обадих в трета градска и записах час за преглед,там вече ще разпитам по-подробно.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите.Живеем в Горна Оряховица и тукашен кардиолог е дал прогнозата за 2008-2009г.Сега се обадих в трета градска и записах час за преглед,там вече ще разпитам по-подробно.
луда работа,направо за 2020г.извинявай,но кажи на въпросния кардиолог,че това не чака
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия