Колко дни след нормално раждане правихте секс?

  • 4 896
  • 54
От самото заглавие става ясно какво искам да ви попитам момичета- искам вече да правя секс, но само от мисълта,ч е са минали едва 20 дни не се чувствам уверена, че е правилно и не е раничко за това?
Виж целия пост
# 1
след като ми свършиха лохийте...........около 40-тия ден
Виж целия пост
# 2
При положение, че не се чувстваш готова, не го прави. Какъв е проблема!А ако въпросът е в мъжа ти- варианти много.
Виж целия пост
# 3
Напротив чувствам се готова, но от здравословна гледна точка не зная дали е раничко още, като се има в предвид,че вече почти нямам лохии.....
Виж целия пост
# 4
Много време мина, направо прекалено, но при мен проблемът беше по - скоро психически...
Знам, че е хубаво да се поизчака 40 дни, но щом ти се иска и се чувстваш ок, защо не? Wink
Виж целия пост
# 5
На мен ми се искаше още на 10 ден  Embarassed но за "стандартен" секс се наложи да изчакам лохиите (до около 45-50 ден). Това не означава обаче, че не му хванахме цаката по друг начин  Mr. Green още на втората седмица след раждането.
Ако ти се иска - пробвай, но внимателно и не много буйно. То ще си покаже как ще се чувстваш. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ами след месец някаде  newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз го правих след 1 месец,при уж спрели лохии,обаче след секса лохиите потекоха отново и така още около две седмици!Така че според мен си заслужава да се почака от 40-ия ден до началото на втория месец!
Виж целия пост
# 8
За да те успокоя - на 15 ден след раждането. Бях и с епизиотомия. Така че, ако имаш желание, давайте смело luvbed
Виж целия пост
# 9
Около 40-я ден, когато ми свършиха лохиите и се чувствах готова за това.
Виж целия пост
# 10
След като ми свършиха лохиите...около месец.
Виж целия пост
# 11
запис  Peace
Виж целия пост
# 12

явно на майските мами ни е интересен този въпрос:)
Виж целия пост
# 13


явно на майските мами ни е интересен този въпрос:)
[/quote]
няма как-това ни вълнува
Благодаря на всички, които се включиха
Виж целия пост
# 14
ами като ти свършат лохиите. при мен бяха повече от 2 месеца, после ми беше гадно нещо, та сигурно 3 поне месеца минаха Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия