Марино Коста - отношение към клиента

  • 2 084
  • 15
Не мога да изразя възхищението си към отношението към клиентите на управителя на обувки "Марино Коста". Харесах си отдавна едни червени обувки, в комбинация с коктейлна чантичка, но нямаше мой номер. Обиколих цяла София и подобни обувки срещах тук - там, но не и в комбинация с толкова официална чантичка от същата кожа и цвят. Върнах се в Марино Коста и управителя ми обясни, че може да ми ги достави евентуално май - юни. Минаха време, наближи една сватба, за която много ще ми трябват в комбинация със специална рокля и като поисках да ги поръчам се оказа, че човека ще пътува за доставка, но се връща на следващия ден след сватбата, така са му резервирани самолетните билети. Заради мен направи всичко възможо и си промени датата, сега ще се върне навреме и ще ги получа преди случая. Просто нямам думи, на това му се вика истински търговец!   bouquet
Да не говорим, че когато обслужва той клиентите си, е толкова внимателен, че коленичи лично и закопчава обувките на дамите, чак да ти стане неудобно. Аз в България подобно нещо не съм виждала на друго място.
Виж целия пост
# 1
Португалец ?
Виж целия пост
# 2
Българин е човека! Вносител.
Мисля, че е не само управител, но и собственик.
Виж целия пост
# 3
Евала Peace
Виж целия пост
# 4
Похвала Peace и от мен, аз също мога да кажа само хубави неща за този магазин. Лошото е че са единици , такива /имам впредвид като обслужване/.На българина за съжаление ще му трябва много време докато разбере че   на КЛИЕНТА трябва да се угажда. Но това  на първо място е до култура. [/b] [/color]
Виж целия пост
# 5
А къде се намира този магазин?Наистина такова отношение към клиентите е похвално. bowuu
Виж целия пост
# 6
На първи етаж на ЦУМ (етажа над партера, може да се приеме и за втори) и на бул. В. Левски близо до спирка на тролей 9 (до БСФС).
Виж целия пост
# 7
Аз също съм много доволна от магазина им в ЦУМ. Не съм попадала на управителя, но и девойчетата са със страхотно отношение към клиента.
Виж целия пост
# 8
Благодаря!Сещам се за този в ЦУМ и аз ще го посетя в скоро време  Peace
Виж целия пост
# 9
Похвала Peace и от мен, аз също мога да кажа само хубави неща за този магазин. Лошото е че са единици , такива /имам впредвид като обслужване/.На българина за съжаление ще му трябва много време докато разбере че   на КЛИЕНТА трябва да се угажда. Но това  на първо място е до култура. [/b] [/color]

 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 10
Ако е бил собственика - такъв е. Казва се Костадин Маринов, писала съм му самолетни билети. Обувките се произвеждат в Португалия.
Виж целия пост
# 11
Човекът явно и представа си няма как се държат продавачките в магазина му. Колкото пъти съм влязла там, толкова пъти се заричам повече да не стъпя.
Виж целия пост
# 12
Човекът явно и представа си няма как се държат продавачките в магазина му. Колкото пъти съм влязла там, толкова пъти се заричам повече да не стъпя.

Я кажи по-подробно, в кой от 2-та магазина? И как са се държали? Язък за старанието му, ако е така...
Виж целия пост
# 13
В ЦУМ. Колкото пъти съм влязла, все ме гледат, все едно съм отишла да им искам нещо на заем. И като се поинтересувам от някои обувки ми казват "Ама те са 200 лева!". Пък аз мога да чета и нямам вид на клошар.  Laughing
Жалко, че управителят явно влага много усилия, умее да работни с клиенти, а и обувките са много качествени, но в крайна сметка продавачките, които се задържат там по някой и друг месец, гонят клиентите.
Виж целия пост
# 14
За съжаление е така с повечето работодатели - незнаят истината  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия