28 арабска - мухабетчийско- кафеджийска,танцувално-плеткаджийска.....

  • 16 772
  • 290
Добре дошли в следващата ни 28 тема...
Мисля тук да заложим на мухабета, кафетата, танците за поддържане на форма и разбира се ПЛЕТКИ за отмора..

Аз ви давам Тон с кафе за събуждане, малко танци за разведряване,а мохабета с плетките от вас....



Любе ти си на ход с плетките smile3534

А ако някой иска да си спомня старите мохабети, да се прови тук:[/i]


1   2    3    4     5      6     7    8   9   10   11   12   13   14   15    16   17   18   19   20   
21    22    23     24    25    26    27

Виж целия пост
# 1


Пу първа Heart Eyes Шукран и за темичката и кафето  bouquet Гледам, заложила си на женската красота за по-сигурно. Joy  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
За другите неща ми идваше малко рано... Mr. Green
Пък и на първа страница.... Laughing
Виж целия пост
# 3
За другите неща ми идваше малко рано... Mr. Green
Пък и на първа страница.... Laughing


Ама сутрин е най-сладко.....кафето. Joy
Виж целия пост
# 4
Ха добрутро.  smile3525

Мерси за кафето и за ранните танци. Бе, момичета, вие умеете ли ги? Защото аз не, ама тук в БГ има такава мания да се ходи на ориенталски танци. Даже колежката ходи. newsm47

Викам на мъжа "дай да се запиша, ще ти тацувам вечер пък той (понеже си е интелектуалец newsm03) ми вика - егати глупостите".  smile3514 Пък аз исках да намажа белзплатна такса, не да си я давам от джоба я.  newsm47

Ноя, какъв е този тип с теб? Внимавай, опасен е.... smile3532

Аз от плетки не разбирам, ама като гледам младежът е много напред с материала. newsm10

С нова тема се пише по-лесно, че иначе само превърташ, превърташ да видиш кой какво казал. Но си знам, че бързо ще я изпишем.

Лек ден от мен.
Виж целия пост
# 5

Ноя, какъв е този тип с теб? Внимавай, опасен е.... smile3532


Amal, това е новия Джеймс Бонд, екранният ми партньор. Joy Heart Eyes

И тук са много популярни тези танци, ще взема и аз да се запиша, пък нека ми пострада интелектуалния имидж. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Знам, бе Нойче. smile3521

Ама не ми харесва, толкова ми беше смешен на екрана. Ма въпрос на вкус явно. Пък и аз не обичам руси мъже. smile3534 Но то нали трябва да има за всеки, затуй ти го отстъпвам. newsm62
Виж целия пост
# 7
Смейте се вие, ама бели денсинга е много полезен за раздвижване, аз в нас имам цяла колецция от CD-та някои са по аеробни, други по танцувални. Определено на мен ми е по-приятно да тренирам с такива танци отколкото на една чиста аеробика да подскачам.
Виж целия пост
# 8
моми4ета, за визите вземат ли пръстови отпе4атъци и искат ли осигуровка за престоя в бг на половинките ви? тука всеки ден нови изисквания! (за 1 месец  променят закон ли), какво им щъква- те ти булка спасов ден, ама аз си звъннах за последно да няма изненади! ooooh!
рени, моят е като на дидона, даже е влизал в катедралата  и го миропомазаха, сестра ми се смее, а сега щом не е един бог от две страни си се подковал да те пази!но празниците, аз си ги по4итам, даже подавам, правя сладкиши и им давам, меся козунаци, яйца боядисвам! коледа малко не могат да я разберат, но може да се опитам по- добре да я организирам друг път!линда трябва да й се обясни с пример и да се разказва за какво и как! аз питам за исляма, сравняваме и така! Peace
дидона, гледала ли си филма "глинените кукли" за боните в тунис? мъка и бая се натоварих!награден филм на някакъв фестивал!толкова реалисти4но! Sick
вие си плетете, аз отзарана се нахендрих да помагам на свеки за миенето на вси4ки тераси, двор преден, заден, страни4ен след 4ервения дъжд и познайте ръцете ми са в пришки и парят, след  и в4ерашния фитнес с уреди без ръкавици!днес  само ще ска4ам надявам се да  спрат да ми горят! Tired
ноя, плети и за мене, аз ще гледам да не стане много рехава!  Mr. Greenще се вижда  туй-онуй от дупките!
Виж целия пост
# 9
Марси какви са тези Бони  newsm78

Гледали ли сте един филм "Сирийска булка" става въпрос за едно население (друзи се наричат) на границата на израел, ни израелтяните ги искат, ни сирийците неприятна работа  Confused

http://www.imdb.com/title/tt0423310/
Виж целия пост
# 10
бони са мейдките на  ели и миленка! прислужни4ките! от деца ги вземат и ги продават семействата им за да  полу4ават малко пари и да се хранят!от бедните села  отиват в големия град, нещо като един наш филм( хотел централ).
Виж целия пост
# 11
Е има и по-лошо...гледах на скоро един доста потресаващ филм, "Трафик на хора", там един от случаите който рзглеждаха беше във филипините, как бащата продава малкото си момиченце, но с цел проституиране  Close
Виж целия пост
# 12
"Сирийска булка" не е ли израелски филм?

Иначе аз докато бях там през града минаваха цели села натоварени на коли и автобуси и отиваха да се женят в окупираните територии. Там естесвено (в окупираните територии) хората се женят за сирийци и сирийки, не за израелци. Незнам филма каква гледна точка представя, но това видях аз.
Виж целия пост
# 13
"Сирийска булка" не е ли израелски филм?

Мисля че е израелски...точно такъв случай разглеждаха във филма, как една девойка друзи ще се омъжва за сириец, който не е виждала и ще получи сирийско гражданство. Но на границата им правеха въртели, не я пускаха девойката-връщаха нея и роднините им за разни формалности- по-скоро разиграване, едната рода чака от едната страна на границата, другата от другата ,доста подтискаща история изглеждаше, една нормална сватба да не може да си направи човек.
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен в новата ни темичка. Кате, пак много добро оформление, браво   bouquet. Взимам си малко от кафенцето и чакам Любето да почерпи с кексче  Twisted Evil.

Смейте се вие, ама бели денсинга е много полезен за раздвижване, аз в нас имам цяла колецция от CD-та някои са по аеробни, други по танцувални. Определено на мен ми е по-приятно да тренирам с такива танци отколкото на една чиста аеробика да подскачам.
Кажи им Ани. А те ни се смееха с Галето  Crossing Arms.
Рени, и съпругът ми си почита религията, но в същото време празнуваме и нашите празници. Дори ни купи миналата година голяма елха и украса, макар че тук са забранени или поне не се намират свободно на пазара  newsm78. Не мисля, че това е проблем /а и той също/ и не сме се разбирали предварително. Децата по рождение са мюсулмани. Вече като пораснат и ако решат, че искат да се променят, ще си е тяхно решение. Не мисля, че ще им се бъркам в това /аз съм от най-либералните майки  Twisted Evil/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия