Милумил 3?

  • 544
  • 10
Кога започнахте за давате Милумил 3? Веднага след навършването на 8 мес.? Бях чела във форума мнения на майки, че не е хубаво да се бърза с тройката. Вие как практикувате?
Виж целия пост
# 1
Привет, ние сме с аптамил, но мисля, че процедурата е същата, така че ще ти отговоря. Педиатърката ме посъветва да останем с двойката докато не видя, че вече не я зашища и е гладна. Така и направих, минахме на тройката някъде към 11 ия месец.
Виж целия пост
# 2
Не е грешно да се дава веднага след 8-ми, въпрос на избор. Аз и сега не давам тройки, не ми харесват, ужасно са сгъстени, подсладени и тежки. Криско категорично ги отказва, с двойките сме ок. Тук педитата също настояват да не се минава изобщо на тройката. Но ако си ги пие детето ти - давай  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз се замислих за тройката, защото малката вечер ми се буди много рано, към 4, а не към 6-7ч и си търси млякото. Ако й дам мляко към 1ч издържа до 6ч. Не ми се иска да вкарвам междинно хранене в 1ч вечерта от него съм се отказали още през 2 месец. Затова си мисля, че млякото не я засища. Последно яде в 21ч.  Ако не й давам мляко какво да и давам за вечеря? Каша не става. Пак не я засища. Започнах да си мисля да не би да е неспокойна от зъбките. Джипито нищо не ми казва. Ох, дълго стана.
Виж целия пост
# 4
Имат скокове на растежа и са с увеличен апетит известно време. А може и двойката да не я засища. Спокойно пробвай с тройката  Peace Аз слагах каша във вечерното му мляко.
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви !
Виж целия пост
# 6
Ние сме на Аптамил и минахме на 3 преди около седмица - т.е. на 9м и половина. Очаквах проблеми, но си го хапва пак със същото удоволствие.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз ще мина на 3-ка веднага щом навърши 8 месеца.След като производителя го препоръчва,не виждам кой друг ще е по-запознат със собствения му продукт!
Виж целия пост
# 8
А, ако седнем да се водим по етикетите...  Whistling То и месо се препоръчва от 6-тия месец, но според много изследвания е безумно рано.
Производителят не е гаранция за правилност!
Както знаем, тройките са с по-малък грамаж, но не са по-евтини  Wink
Виж целия пост
# 9
Както знаем, тройките са с по-малък грамаж, но не са по-евтини  Wink
Защо,кой мисли,че е по-евтино?И кой се притеснява от това?
Месо давам от 6-ия месец-за мен е правилно.
Ако производителят на Милумил не е гаранция за правилност,кой тогава?И защо да преминаваме на 2-ка,като има единица?Не твърдиш,че потребностите на едно бебе на 4 месеца и на осеммесечно са едни и същи,нали?Или  бебе над годинка да пие примерно единица,защото производителят не знае какво да ми препоръча,а пък ние всичко знаем!
Виж целия пост
# 10
Както знаем, тройките са с по-малък грамаж, но не са по-евтини  Wink
Защо,кой мисли,че е по-евтино?И кой се притеснява от това?
Месо давам от 6-ия месец-за мен е правилно.
Ако производителят на Милумил не е гаранция за правилност,кой тогава?И защо да преминаваме на 2-ка,като има единица?Не твърдиш,че потребностите на едно бебе на 4 месеца и на осеммесечно са едни и същи,нали?Или  бебе над годинка да пие примерно единица,защото производителят не знае какво да ми препоръча,а пък ние всичко знаем!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия