Пак за свекървата...

  • 12 076
  • 177
На мен лично 3-та опция ме удовлетворява много.Но макар ,че е далеко пак въртим телефони 10 пъти на ден.Ако не си даде съветът и не каже каквото й е дошло на ум ще се разболее... #2gunfire
Виж целия пост
# 1
"Няма на света архитект, който да измисли кухня побираща две жени!"  Не зная кой го е казал, но определено е вярно. Дали майка или свекърва - няма значение, щом има съжителство неминуемо се появява нещо, което дразни единия или другия. Дали ще е сутрешното струпване на опашка за душ или вечерното похъркване пред телевизора - не е важно. Затова мисля, че третата опция е най-добра. Като има нужда от помощ има начин да се осигури, но всеки да си знае дома. Така и отношенията имат шанс да си останат добри.
Виж целия пост
# 2
Тъй като се разбирам със свекърва си, предпочитам втора опция Wink....
Виж целия пост
# 3
Добавих и още една опция Peace
Виж целия пост
# 4
А защо няма опция "Заедно с нас, за да и помагаме."?
Виж целия пост
# 5
А защо няма опция "Заедно с нас, за да и помагаме."?
хм Thinking виж за това не се сетих...
Виж целия пост
# 6
Отговорих с втората опция - то си е и така. Свекърва ми живее на има - няма 100-на метра от нас. Винаги, когато се наложи мога да й се обадя да гледа детето или то да отиде у тях. Това, че живеем толкова близко никога не е било проблем!
Виж целия пост
# 7
Аз се разбирам повече със свекървата , отколкото със собствената ми майка  Confused
Но честно казано , ако можеше и двете да са на друга планета , щеше да ми е най - добре .
Живеят наблизо , не са толкова заети , но никой не ни помага за детето  Sick
Виж целия пост
# 8
Оф-ако можех щях да я пратя на друга планета #2gunfire
Тя милата все се мъчи да ми превъзпитава детето-което е на 5 месеца и все ми лази по нервната система  Close
Виж целия пост
# 9
Аз гласувах с първа опция,понеже ходя на работа и тя човека,който ми помага с детето и домакинската работа. Grinning
Виж целия пост
# 10
На другата планета.. newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 11
Третата  възможност - за да има мир и разбирателство.  Hug
Виж целия пост
# 12
Оф-ако можех щях да я пратя на друга планета #2gunfire
Тя милата все се мъчи да ми превъзпитава детето-което е на 5 месеца и все ми лази по нервната система  Close
newsm10
Виж целия пост
# 13
Баси инфантилната тема!

Предпочитам свеки да е щастлива,
независимо къде живее. Там, където
живее, е прекрасно, има чудна градина,
къщата е голяма, често идват гости, има
купон. Обичам да ходя на гости на свеки,
защото не ми се налага да готвя, пера и
гладя. Всеки следобяд се пие бира или коктейл,
играят се всевъзможни игри. Обичам да играя
срещу свеки на игра от типа "Стани богат".
Жената е много отракана. Научи да играе
хоро, както и кирилицата. Силна жена е. Кефи ме!
Виж целия пост
# 14
ми аз съм минала през втора опция, ама не се получи, и сега с удоволствие бих я пратила на друга планета, даже в друга галактика...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия