Не дразни лъв/ицата/

  • 2 259
  • 51
Вчера ми беше крив ден.
Днес тоже.
Поради което съм направо отровна.  Хич не съм любезна, троскам се, даже отнесох една попръжня/ от колега, който е по-крив и от мен в момента./
Това обаче не ми пречи да пусна една тема и да ви питам: като сте криви, тровите ли народа около себе си, или просто вътрешно врите и кипите?
 Я споделете някоя ефикасна рецепта за разпускане.

п.п. За секс да не сте ми рекли. Аман. От секс де. Явно не помага...

Виж целия пост
# 1
... Я споделете някоя ефикасна рецепта за разпускане.
 
Свекърва ти наблизо ли е? Whistling
майтапче   Laughing
Виж целия пост
# 2
О, аз много накриво гледам, но обикновено вкъщи си го изкарвам. Цупя се, мръщя се... Сладолед, шоколад, сладолед, шоколад.
Виж целия пост
# 3
Тровя, да.  Tired
Изисквам съпричастност от околните  Grinning
За разспускане - класическите средтсва- шопинг, освен сладоледа и шоколада.
Виж целия пост
# 4
Тези дни тровя живота само на един човек, щото ми е по-близък де  Mr. Green
На околните им спестявам лошото ми настроение (зависи от околните).
Лек още не съм намерила Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз направо заявявам, че ми е криво и от какво ми е криво. Тъй и околните са предупредени и по- малко се сърдят, а може и да помогнат /поне като не ме закачат/...
Виж целия пост
# 6
ще си купя обувки, белким ми помине  Twisted Evil

шопинга велика сила Peace
Виж целия пост
# 7
ще си купя обувки, белким ми помине  Twisted Evil

шопинга велика сила Peace
Да- най- добрата терапия е...  Grinning
Виж целия пост
# 8
Две опции.
Или не чети форОма, да не ти докривее повече, или пусни тема кой/какво/кога те дразни и си кажи болката, като вид терапия Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Лая, викам, пея...
Преди това се извинявам и така започвам. Имам склонност да се навивам и горното май се получава в обратен ред.
При мен действа.
Виж целия пост
# 10
Аз от тая сутрин. И работата ми не спори хич.
Поне с колегите няма проблем. Нямам нищо общ с лъв де.
Като ми видят наведената глава и свъсените вежди,
те си знаят. Не повишавам тон, обаче с думички
мога да завра всекиго и всичко в кучи г*з.
Виж целия пост
# 11
JEAN MICHEL JARRE - Ethnicolor айде малко релакс
Виж целия пост
# 12
В дните, когато съм крива не се понасям сама, какво остава да ме понасят околните. Гледам на криво, не понасям да ми се говори на въпреки и който посмее си го отнася. Остър ми е езика в такива дни. Хората, които ме познават и усещат просто ме заобикалят в подобни моменти.
 Изяж два шоколада Милка и два сладоледа Boss наведнъж. Ще ти стане толкова сладко, че горчилката се изпалява моментално Wink и всичко това задължително придружено с парче на http://www.bandj.friko.pl/
Виж целия пост
# 13
Като съм много крива - душ.
Или разходка.
Или нови обеци.
Въобще някаква грижа за себе си, да не ме е яд и да не се чувствам ощетена.
Или нещо вкусно.
Или смешно.

Разбира се, ако някой не ми даде конкретен повод. Ако ми дадееее... или се заяде с мен.... майкоуууу, как го отнася.
Виж целия пост
# 14
Дали съм нервна, нещастна, щастлива- по лицето ми не можеш да познаеш. Имам си маска за пред хората, мойта мъка си е моя, мойта радост също.  Sunglasses
Но, ако човекът, който ми е отровил деня, е наблизо- тогава тровя, целя с вази, стрелям с думи и очи, но само него ooooh! Никога не си позволявам да си го изкарвам на друг! И най-често другите изобщо не разбират, че съм била ядосана за нещо.

Терапията при мен е, освен шопинг, разбира се  Mr. Green, 2 часа физически упражнения- да си изкарам яда, или пък йога- след това съм като нова, отново спокойна и нищо не може да наруши мирът ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия