Обувки Silvia Franci

  • 1 415
  • 6
Някоя от вас купува ли си обувки на тази марка. Аз преди около 2 години си накупих няколко чифта, но вече не мога да намеря никъде. До колкото знам обувките са български, изработени с италиански материали. Според мен са много качествени и тогава бяха на много прилична цена.
И чичко Гугъл нищо не казва....
Мерси предварително
Виж целия пост
# 1
Аз съм си купувала,мислех че са гръцки.Последно си взех ботуши преди 5 месеца от магазина им на Севастопол(гледам че си от Варна),като тръгнеш от Давидоф нагоре по улицата,няма начин да не го видиш,продават също и чанти.
Виж целия пост
# 2
Аз имам такива сандали, от естествена кожа, много са удобни. Взех ги от един магазин, на ъгъл на Графа е, след Славейков. Не знам къде се произвеждат. Иначе цените са наистина много прилични, моите бяха към 65-70 лева. Peace
п.с. всички модели бяха на висок ток там
Виж целия пост
# 3
Аз имам 2 чифта такива- обувки и сандали. Simple Smile
Само, че на моите си пише Silvia Frani. Wink
Магазинът е на Графа, точно срещу аптека Ремедиум, на един ъгъл, със стълбички е.
По 60лв са обувките, сандалите по 64лв.
Виж целия пост
# 4
и аз имам ботуши и оня ден си купих сандали естествена кожа 70 лв.
има магазаин в младост 2 в рума на втория етаж Wink
Виж целия пост
# 5
няма да повярвате ама преди една седмица хванах намаление и си купих супер елегантни обувки с (висок ток изострени без пета и връзки)  за10 лв Wink Wink
Виж целия пост
# 6
няма да повярвате ама преди една седмица хванах намаление и си купих супер елегантни обувки с (висок ток изострени без пета и връзки)  за10 лв Wink Wink


а дали още има намаление?от магазина на графа ли
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия