4 дни след градината и е болен

  • 582
  • 9
Колко време след постъпване в детската градина се разболяха вашите деца?
 Хари изкара 4 дни и е хремав  Close Днес като го водех сутринта една майка каза на детето си, което е по-голямо от моя да не забрави да си пие ....(показа с жест, какво точно)на обяд. Хари така плачеше, че нямах възможност да реагирам, но ето, че резултатът е на лице  Close
Виж целия пост
# 1
споко, нормално е
трябва един вид да си поконтактува с наличните микроби и да си създаде имунитет
сополките са просто индикация, че се бори с нещо - това не означава напълно, че се е тръшнало болно детето
не се притеснявай
пусни търсачката и ще намериш доста по въпроса изписано Simple Smile
Виж целия пост
# 2
На всички мои познати - до седмица се тръшваха дребчовците.  Sad
Аз съм решила моя преди 4 годинки да не помирише детско заведение, знам, че след това имунната система е доста по-зряла и стабилна.
Хари ще се оправи, няма как, неизбежно е. Гуш на сополивия мъж от мен  Hug
Виж целия пост
# 3
Имаме един паметен рекорд от две седмици. Иначе обикновено до 4 ден
Виж целия пост
# 4
Да наистина има доста писано по въпроса.

Моят Злати не ходи на детска градина, а на ясла, но понеже видях, че е на възраста на Хари реших да пиша.

От както е тръгнал на ясла в началото на март не мога да го позная. Седмица ходи, а след това поне седмица си е в къщи. Два пъти пи и АБ /преди това за цяла година само веднъж се е налагало да пие/. Въпреки, че в къщи кака му често боледува, а той е в постоянен контакт с нея не винаги боледуваше. Ако пък случайно се разболееше минаваше много леко. Вече ставам направо луда. Напоследък ходи 3 дни и се разболя, съответно си седя в къщи. След това миналата седмица изкара цялата на ясла и в петък си го взех болен. Започна да повръща, имаше разстройство, вдигна Т ooooh! - сега имало такъв вирус . Тази седмица си е пак в къщи. Другият понеделник пак ще го пускам, но колко ли ще изкара............. Rolling Eyes

Чакам уж да придобие имунитет, но вече 3 м само си чакам. Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 5
Е-е-е!  Cry   Да се оправи бързо детето ти, а сополите няма да спрат докато маляка на придобие имунитет срещу микробите и градинските вируси. За съжаление ....  Cry
Виж целия пост
# 6
Мерси мамчета, поуспокоихте ме   bouquet
За сега само сополки има без температура, дано с това се размине  Praynig Давам му Оксилококцинум, надявам се да му повлияе.
 
Виж целия пост
# 7
;можеш  и  изопризидин   дадеш     моя  син  при  положение  че  е  с астма  пьрвите два  месеца   си  имаше  сополи     сега  сам  доволна  няма  сополи  но  много  имуностимулатори   му  дадох
Виж целия пост
# 8
Първата година на ясла така я изкарахме,една седмица на ясла,две в къщи.Навремето като видех дете със сополи им се чудех на майките как така ги водят,сега това за мен е нещо нормално.Това са си ясленските сополи и в нашата група няма дете без такива. Tired
Виж целия пост
# 9
И на мен ми се е случвало да видя подобна сцена,даже направо дават на учителките лекарствата..потресена бях.Моето като тругна беше така на 2 ден и потекоха сополите..после и плевмония и така неходи около година на детска,после много витамини преди да тръгне пак и сега е добре,не се е разболявал,а това колко ги гледат там незнам.Детето ми се прибираше с в ужасен вид,поне лицето да му измият.Помолих ги да сменят белйото му след сън,защото много се поти и от там идват настинките,оставях в раницата всеки път...но уви взимах си го със същото бельо:( CryНе мога да критикувам и тези които нямат на кого да оставят дечицата си,защото немогат да излезнат болнични,просто трябва да се измисли някаква нова система,когато има повече от 1 дете болно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия