Туристическа Агенция от която сте доволни!!!

  • 4 660
  • 14
Моля ви, споделете някоя Туристическа агенция от която сте останали доволни Praynig

Не мога да реша къде да отидем на море  Crazy Колкото повече чета, толкова поваче ми бръмва главата Crazy

Дано да е от полза е на други "неориентирани" като мен Mr. Green

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз лично не съм ползвала услугите на такива, но мои близки всяка година ходят на море чрез Ретур и са повече от доволни. Ако тази информация може да ти помогне  bouquet
Виж целия пост
# 2
www.visit.bg Агенцията се казва Съни Турс
Уникални са като обслужване.

За чужбина - Бохемия
Виж целия пост
# 3
ЗА чужбина - Руал травел - страхотни хора,истински професионалисти
за Бг. Съни Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме доволни от Астрал Холидейс.
Виж целия пост
# 5
Пътувала съм с Онтравел,Алматур и Бохемия - доволна съм от всичките! Peace
Виж целия пост
# 6
Вастелс, (www.wasteels.bg), досега винаги тях сме ползвали - и за БГ, и за чужбина (основно за чужбина). На море ще ходим с тях за пъв път тази година, след месец, в Кушадасъ. Рабира се, не си организират сами чартъра до Измир, не знам как стоят нещата, въпросът е, че е доста изгодно. Ще кажа дали сме били доволни като се върнем  Simple Smile
Досега сме пътували доста и не са се издънвали.
Предлагат всякакви неорганизирани варианти, което нас много ни устройва. Ето примерно тази пролет в Китай ни уредиха само няколко самолетни билета и хотелите в Пекин и Шанхай. Иначе аз бях в командировка и другото си го оправяше фирмата ми. Искам да кажа, работят на парче по всякакъв повод  Simple Smile
Хубавото на тази агенция е, че е филиал на международната Вастелс, която е с много пипала. И освен това, цените, които са ни предлагали досега, са били перфектни, защото ползват големи отстъпки почти навсякъде  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм пътувала само с Турал (www.tural.bg) do Istanbul. Останалите пътувания не са ми чрез тур. агенция, затова не мога да дам компетентно мнение, но от Турал съм много доволна. Вече два пъти пътувам с тях  Peace
Виж целия пост
# 8
Трансатлантик. Бих ги препоръчала на всеки и аз самата бих ги ползвала отново. Много добър асистънс, поздравления.
Виж целия пост
# 9
Лотос за чужбина съм ползвала и съм доволна много.Съни турс за Бг няколко пъти-също съм доволна
Виж целия пост
# 10
Алматур Peace
Виж целия пост
# 11
Вече няколко години ползвам УТА. Много съм доволна. Но за България най-често търся нета и звъня директно по места.
Виж целия пост
# 12
Турист сървис....
Виж целия пост
# 13
Много рядко пътуваме чрез агенция, и от "нашата" агенция сме си най-доволни:) Но сме ползвали Бохемия веднъж и никога повече, Турист сервиз и Рейна тур - от тези двете сме доволни.
Виж целия пост
# 14
Много сме доволни от Сънлайт травел - ползвали сме я нееднократно, а никога не бих повторила с Онлайттравел!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия