болно гьрло и вьзпалени сливици

  • 1 171
  • 8
кажете как да си излекувам болното гьрло вече 1 седмица се мьча
Виж целия пост
# 1
Не пиеш ли нищо?Има и хапчета за смучене.Отиди на лекар най-добре,може да стигнеш до антиб. накрая.
Виж целия пост
# 2
и хапчета смуча нон стоп и антибиотици не помагат
Виж целия пост
# 3
Честно да ти кажа бях в точно в твоето положение преди 2 мес.Пиех,смучех и нищо не ми помагаше.Така бях един мес. докато се подобрих-незнам как.
Скоро разбрах,че ако имаш налепи в гърлото,можеш да си помогнеш с компрес.Намачкваш черни маслини и ги объркваш със зехтин.полагаш от това върху памучно парче и си правиш компреса.
Само за възпалено гърло,без налепи помага компрес със ракия/да не е силна/.Напояваш памук с ракията,слагаш го върху паче вестник-после го привързваш към гърлото с друго парче.
Не ти помагам особено,но се надявам някой по-компетентен да се включи и да ти предложи нещо.
Успех.
Виж целия пост
# 4
АЗ ТИ ПРЕДЛАГАМ ДА ОПИТАШ СЪС МЕД И СОДА. РАЗБЪРКВАШ МЕД С МАЛКО ПОВЕЧКО СОДА И ЛАПАШ.мЕДА Е ЕСТЕСТВЕН АНТИБИОТИК И АКО ИМА ИНФЕКЦИЯ В ГЪРЛОТО ТИ ТОЙ ГО АТАКУВА. УСПЕХ В ЛЕЧЕНИЕТО.
Виж целия пост
# 5
ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е ДОМАШЕН МЕД. ПО ТОВА ВРЕМЕ ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е ЗАХАРОСАН.
Виж целия пост
# 6
Гаргара с разтвор от вода и сода/без да гълташ/ също успокоява възпалено гърло.Както и чай от лайка.
Виж целия пост
# 7
много лукчета, ефизол, мед, гаргара с лайка или сода, аз бях адски зле, изписаха ми антибиотик, но кърмя и реших че не е безопасно да го пия, и си ми мина, а ме болеше наистина много, но тези неща ми помогнаха много, също вит ц, комбинирани витамини, чай с мед
Виж целия пост
# 8
Биопарокс - прави чудеса!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия