Няма радост по голяма, от това да бъдеш ЯНУАРСКА мама!

  • 12 832
  • 285





Засега в януарския отбор сме 69 мами[/color]

pacifier Филип@, втора бременност
   pacifier stefi 82, 25г., втора бременност
  pacifier seaflower, втора бременност
pacifier pacifier radi 82, първа бременност
pacifier Suzza, първа бременност
pacifier angi 0987, втора бременност
pacifier biko, 25г., първа бременност
pacifier c_h_e_r_r_y_, втора бременност

  pacifier EM4O, втора бременност
  pacifier lusesita, 26г., първа бременност,
pacifier justgerry, 19 г., първа бременност

 
pacifier Alexandra, 26г., втора бременност
  pacifier a.velichkova, първа бременност
  pacifier milena 79, втора бременност
pacifier sunnybunny, първа бременност

pacifier  Merylyn, първа бременност
pacifier  enimna

pacifier  valkata 1

pacifier kokonka, втора бременност
pacifier Morgy, 27 г., първа бременност


pacifier Slan4ogled, 23 г., втора бременност
pacifier Bubachko, втора бременност



 
pacifier Klaudia 81, първа бременност
pacifier NeKa, 28г., втора бременност
pacifier iramira, 27г., първа бременност

pacifier MELISA_bs, първа бременност
pacifier nivear, 30г., първа бременност
pacifier nerony
pacifier Impatient, 24г., първа бременност

pacifier me4eto, втора бременност
 pacifier УСМИВКА, 29г, първа бременност
pacifier Шушони, втора бременност
pacifier lady_ivy, 31 г., първа бременност

pacifier desies, първа бременност

pacifier M I A

pacifier DragosteaN, първа бременност
pacifier ellii

pacifier New Valia, 31 г., втора бременност
 pacifier ani4kata86, 21г., първа бременност
pacifier Slavi-79

pacifier Incandescent, 33г., втора бременност

pacifier Люта Чушка, втора бременност
 pacifier assydi, 28 г., първа бременност
 pacifier микки, 32 г., втора бременност

pacifier  kloie

pacifier eliaa, втора бременност
 pacifier Кiska
 pacifier delinda d
 pacifier dekooto, 30г., втора бременност

pacifier iva top, 26г., втора бременност
pacifier DesiT, 27 г., първа бременност
pacifier Фоксче
pacifier nikitali, 33г., втора бременност

pacifier Илияна на Вава, втора бременност
pacifier minion4e, втора бременност
pacifier municheto, 26 г., първа бременност
pacifier delfnun, 22 г., първа бременност

pacifier tonisi, втора бременност

pacifier zaika baika, 32г., първа бременност
pacifier dimito, 28г., първа бременност
pacifier nevenska, 33г., втора бременност
pacifier *dega*

pacifier Кафява мечка, първа бременност
pacifier Pampita, първа бременност
pacifier Skiorche, втора бременност

pacifier Vania84, първа бременност
 pacifier Zimna prikazka, 37г., трета бременност

pacifier Поля 75
pacifier patenceto, втора бременност

СиАтъЛ - непосочен термин

Имаме и 5 ангелчета

Предложения за нови темички
Лятото навън дойде,а в коремчето ми ЯНУАРЧЕ си расте
Жегите не ще ни спрат,скоро ЯНУАРСКИТЕ тумбаци ще личат
ЯНУАРЧЕТО расте в мама,по-щастлива от нея няма!
Разбираме ний някак изведнъж-ЯНУАРЧЕТО ще бъде дама или мъж
Бързо,бързо времето минава и през ЯНУАРИ ще съм мама.
Ден след ден минават дните,ЯНУАРСКА мама се разхожда сред липите
на Vania 84
Януари дойде ли веднъж, ще видим кой е с мацка, кой е с мъж
на New Valia

Виж целия пост
# 1
пу първа!
Виж целия пост
# 2
И аз да се запиша в новата темичка. Peace
Виж целия пост
# 3
 и аз  newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 4
Ето ме и мен. Много е приятно в компанията на жени със същите радости и проблеми.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Запис и от мен  Sunglasses
Много съм щастлива напоследък (от бременеенето е сигурно), едно спокойствие ме е обзело - не е за вярване, като изключвам гаденето и киселините, които ме спохождат  Mr. Green

На работата не им се врязвам вече и гледам да си почивам...
Между другото, ако някоя колежлка не се усети до тогава, кога е най-разумно да им съобщя новината, с цел да ми дават "по-лека " работа, другия месец ли... Или да оставя сами да забележат, когато ми проличи  Thinking
Лек ден на всички, с повече усмивки!
Виж целия пост
# 6
iva_top аз да ти отговоря - принципно няма законов срок, в който си длъжна да уведомиш работодателя, но само като сториш това с документ от медицинско лице, т.е. служебна бележка от гинеколога ти, тогава имаш някои привилегии по Кодекса на труда.
Аз мисля да уведомя моят работодател след 12-та седмица, нали 1-вия триместър е най-рисков за бременността. Според мен е задължително да се каже, не да се оставят нещата на слухове. Освен това, като знае работодателят можеш спокойно да отсъстваш от работа за прегледи и времето да ти се зачита като част от работния ден.

Извинете ме за професионалното залитане, но мисля, че ще е полезно за доста жени  Grinning
Виж целия пост
# 7
Супер ни е новата седмичка  Hug Да ни е честита и да е изпълнена само с добри новинки  Grinning
И аз мисля да кажа след 12-13-та седмица.  И моята лекарка ми каза, че първия триместър е най-рисков и по-добре да не се казва. Надявам се дотогава да не ми проличи много  Laughing
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен!!!Докато изчета едната тема, виждам че вие сте написали още 3!!!Така че от около три часа чета, и най- накрая мога и аз да се отчета - присъединявам се към отбора на януарските мами Grinning- според калкулатора термина ми ще е на 24.01- в понеделник ще съм за първи път на лекар- малко бях разочарована ама докторката нямала свободни часове Shocked- та така чакам си ..
Това ми е втора бременност, имам момче на 5г и половина, в момента е болен - с ангина и се гледаме в къщи- и аз нещо взех да прихващам покрай него , боли ме гърлото и подсмърчам,чудя се какво да се правя..
Ами това е от мен!!Много много целувки на всички ви!!Радвам се че ще си имам с кой да споделям тези мигове!!
Виж целия пост
# 9
Алекс, ето някои от моите записки - може да ти помогнат за запълним някои от пропуските: За останалите нямам инфо....
Усмивка, 29, първа бременност
stef82, 25, втора бременност
ани4ката86, 21, първа бременност
nivear, втора бременност
incandescent, 33, втора бременност
kloie, втора бременност
mikki, 31, втора бременностт и според лентичката й термина мисля, че е 15.01.
Ако греша някъде моля да ме поправите  Hug
Аз май ни преброих 56 и с tonisi ставаме 57, но може и да греша  Confused
Упс, току що открих още една бъдеща мама, коят осе е записала  в предишната темичка - Добре дошла Suzza   Hug

tonisi: Добре дошла в отбора на януарските мами  Hug
Виж целия пост
# 10
Мерси- видях и че съм вече в списъка Heart Eyes
Нещо ме налегна сънчо но ще чакам до 16,00 за антибиотика на Горан, чудя се да си правя ли чай за гърлото - май ми се гади.... Sick
Мислите ли че съм закъсняла с гинеколога- почвам да се чудя, като четох че вие вече сте ходили и сте видяли и мъничките тупкащи сърчица...ОООх още не мога да повярвам че съм бременна!!!
Виж целия пост
# 11
Мерси Деси, попълних пропуснатото, ако има още, обаждайте се да коригирам. За бройката аз ги броя 68, а микки ще изчакам да каже термина, че май не беше сигурна за цикъла...
Виж целия пост
# 12
Здравейте в новата ни темичка и от мен!  Hug Hug

Добре дошли на новите мамички!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Пожелавам на всички скоро да се чувствам много добре и да се радвам на хубава пременност!

Аз отивам да избирам подарък, че довечера сме на рожден ден на зълва ми!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Алекс, може вече да ме коригираш в списъка-за 19 януари се записвам Grinning И съм на 32 години /в неделя ще почерпя за тях/ Grinning
Сутринта написах един огромен постинг и компа ми заби #Cussing outЗатова сега накратко.
Добре дошли на всички нови в отбора! Hug
Официално вече си имаме едно туптящо сърчице и една купчина бележки за изследвания. Малеее, предния път бяха по-малко, ще ми източат кръвчицата Mr. Green  Ще чакаме бебчо около 19 януари. Пак на границата на две зодии, я кажете за Козирог ли да се напъвам или да стискам за Водолей?
Ще пия Неофолик и Йодид/това е заради ниското съдържание на йод в рйона/. АГ-то каза аз да си избера витамини. Двуумя се между Омами и Центрум матерна. Мнения?
Правих си и теста за пола на бебето от линка в началото. Каза момиче, ама пробвах и за каката, тогава даде 71% момче. Надявам се на момче този път.
Какво изпитвате към по-големите деца? Аз откакто разбрах имам чувството, че започнах да я обичам повече, поглезвам я повече. Много ми е мила сега. И вече знае къде е бебето и го целува.
Incandescent, надявам се няма да те натоварваме много, ако отвреме навреме питаме и тук за счетоводство и закони, в другите теми виждам, че си наясно с нещата.
За дрехите-имам разни нещица от предишната бременност, пък и съм с 10 кица остатък от нея, та до зимата предполагам няма да ми се налага да купувам нещо специално.
Коремът още не ми личи, ама той така и не се възстановил напълно от предишната, затова съм си като дебеланка Mr. Green
За ЖК-аз се записвам при личния, ходя си на консултации веднъж седмично, ползвам безплатните изследвания. А посещавам на частно и  АГ-га, при който ще раждам. С него ще се видим понеделник-вторник най-вероятно.
Има ли и други изкукали на тема покупки Mr. GreenВече кроя планове какво ще ползвам от каката и какво ще купуваме за бебето. Шантава история, все се оправдавам с хормоните Grinning

Спирам, че пак се получи дълъг.
Виж целия пост
# 14
Ето ме и мен в новата темичка на януарските мами. А я ми кажете кога започват да се качват килца, защото аз и грам нагоре все още не съм мръднала...сигурно е раничко. Ох да ви кажа ли кое малко ме дразни....ами искам всеки ден по някакъв начин да се уверявам, че бебо е добре...да има как по-често да ходя да го виждат на видеозона...въобще има ли някакви знаци, които подсказват, че всичко е ОК?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия