Използват ли козметика мъжете ви?

  • 2 905
  • 45
Интересно ми е да разбера каква козметика използват вашите мъже, извън парфюми, рол они и афтършейфове.
Аз купих преди 2 дни на съпруга ми гел за измиване и подхранващ крем и сега с интерес наблюдавам как ги използва и най-важното до кога ще го прави  newsm78 защото ми се струва, че ще се маже няколко дни и ще му писне от това сложно упражнение Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Моят птиятел винаги ползва това, което аз му купя... Никога няма да се престраши да си купи сам козметика, дори на лист да му напиша какво точно  Mr. Green
Не се бръсне, защото го харесвам с набола брада и съм му купила машинка. Иначе ползва стандартно гел против изпотяване и парфюм (мъжки  Twisted Evil).
За косата използва моите продукти, а единственото нестандартно са лентичките против черни точки на Нивеа!  Peace
Виж целия пост
# 2
Моят мъж си купува сам - разни кремове за крака против изпотяване, беше си взел и някакви лосиони, че му се появяваха пъпки по лицето, крем за ръце  - добре си се поддържа човека. Аз купувам са душ геловете и шампоаните.
Виж целия пост
# 3
Освен стандартните използва: топ лак, ленти за черни точки, кола маска-понякога, ексфолиант за лице и тяло, Солариум!!!
И пак си е истински мъж!!!!
Виж целия пост
# 4
Моя използва повече и от мен.Купува си крем за лице за мъже ,парфюми,кремове за тяло...абе какво ли не.Използвал ми е даже фон дьо тена.Голямо конте е.
Виж целия пост
# 5
Извън посочените - нищо.
Все пак, аз съм жената в семейството  Mr. Green Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Нищо не използва. Бръсне се с машинката. Парфюми и дезодоранти го дразнят. Embarassed
 Къпе се с някакъв душ гел и това е Embarassed.
Виж целия пост
# 7
Нищо не използва друго.
Не мога да го накарам.
Виж целия пост
# 8
А, и моят ходи на солариум, но имат на работата и сигурно за това. Иначе ако трябваше да ходи и да си плаща някъде надали би се засилил.
Виж целия пост
# 9
Извън посочените - нищо.
Все пак, аз съм жената в семейството  Mr. Green Crossing Arms

Абсолютно съм съгласна. И ние сме в тази класация, бих се притеснила ако мъжа ми е по суетен и от мен.  Embarassed
Използва стандартното: душ гел, шампоан подходящ за неговата коса, рол он, парфюм, лосион за след бръснене ми май е това.
Виж целия пост
# 10
Извън посочените нищо- май само гел за коса.
Виж целия пост
# 11
Извън посочените - нищо.
Все пак, аз съм жената в семейството  Mr. Green Crossing Arms

Абсолютно съм съгласна. И ние сме в тази класация, бих се притеснила ако мъжа ми е по суетен и от мен.  Embarassed
Използва стандартното: душ гел, шампоан подходящ за неговата коса, рол он, парфюм, лосион за след бръснене ми май е това.

Не става въпрос толкова за суета, колкото за поддръжка т.е. и мъжете имат бръчки. Трябва ли ние да се стараем всячески да забавим процеса на стареене и видимите следи по лицето, а мъжете ни да са сбръчкани същевременно Wink
Виж целия пост
# 12
Има козметика на Клиник, но не я ползва Confused Всъщност ползвал я е няколко пъти, но много бързо му минава ентусиазма и явно го мързи. Не знам как да го накарам да е по-постоянен, защото наистина му се отразяват добре продуктите.
Виж целия пост
# 13
Иzполzва и то доста_Клиник, Биотерм, Вундеркинд, Лаб, предимно емулсии zа контрол на омаzняването и антиейдж продукти...иначе шампоан, душ гел, ролон, део, лак zа коса купуваме с тонове Whistling.
Виж целия пост
# 14
Извън посочените - нищо.
Все пак, аз съм жената в семейството  Mr. Green Crossing Arms
И аз съм на това мнение Peace
Ползва сапун/душ-гел,рол-он,дезодорант и лосион за след бръснене.Стига му толкоз Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия