помогнете,моля- препоръчайте ми специалист в Стара Загора

  • 1 436
  • 20
здравейте,много спешно ми трябва лекар специалист в стара  загора по стерилитет.моля ,помогнете
*************
бележка на модератор- промених заглавието, за да стане по-ясно
wa_wa
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Такъв лекар е д-р Тодоров. Работи с д-р Стаменов от София. Не знам точно за какво ти е необходим спешно, но можеш да пробваш при него. Знам че е добъер.
По принцип всички уважаващи себе си лекари работят и в тази сфера.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Такъв лекар е д-р Тодоров. Работи с д-р Стаменов от София. Не знам точно за какво ти е необходим спешно, но можеш да пробваш при него. Знам че е добъер.
По принцип всички уважаващи себе си лекари работят и в тази сфера.
Успех!
Дрън, дрън та пляс Mr. Green
Специалист по стерилитет просто НЯМА за сега в Стара Загора. Ние ходихме в Торакс гр.Пловдив. Другите са в София, Варна и Плевен.
За какво точно ти трябва?
Ние лекувахме мъжки фактор...но в Пловдив.
Виж целия пост
# 3
 Crossing Arms Naughty няма такъв в нашия град
Виж целия пост
# 4
определвно не се надявай да намериш такъв специалист защото просто няма в СТАРА ЗАГОРА,пиши за какво става въпрос,моят съвет е клиника ТОРАКС в ПЛОВДИВ,търси д-р ДАСКАЛОВ,няма да съжеляваш.в СТ.ЗАГОРА няма тъкав са сигурност.успех.ако решиш пиши да ти дам телефони за вразка.
Виж целия пост
# 5
искам да се запозная с момичета жени няма значение от ст з. за да обменяме опит.аз имам проблеми със забременяването.който желае нека ми пише.
Виж целия пост
# 6
Е, аз вече ти писах newsm53.
Виж целия пост
# 7
Аз загубих 5 години/двете си тръби и много надежди  в Стара Загора.Накрая отидох в клиника по стерилитет и се откри ключът за палатката който беше твърде елементарен но все пак трябва някой да иска да го намери нали.Не си губете времето по разни кабинетчета и похвалени от приятелките ви гинеколози.
Виж целия пост
# 8
В Стара Загора няма такъв.Отиди в София.
Виж целия пост
# 9
здравей и от мен.
Виж целия пост
# 10
Айде пиша ти...аз имах проблем но вече е решен и е на осем месеца.
Виж целия пост
# 11
здравей какъв точно е проблема при теб,правили иследвания на хормони,щит.жлеза и т.н.може да не си посетила правилният доктор,мога да ти препоръчам ако решиш пиши,и разкажи повече.
Виж целия пост
# 12
Денислава,при кой доктор ходиш и какъав беше проблема при теб????????
Виж целия пост
# 13
tiramisu обединих ти двете теми Simple Smile Все за Стара Загора става въпрос, така че една е достатъчна Wink
И аз ще ти препоръчам д-р Даскалов, но за съжаление чух че вече не приема нови клиенти Sad Дано да е временно явление това.
Виж целия пост
# 14
И ние посещавахме д-р Даскалов и д-р Даскалова и нашия резултат е на 3 месеца и половина.Посети Този адрес за повече инфо за д-р Даскалов и д-р Даскалова. Там можеш да пишеш на лични и да се разберете дали можеш и как да ги посетиш.     Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия