Столче за колело

  • 896
  • 13
Здравейте, мами!
Знаете ли къде се продават столчета за колело и колко струват. Ако ми пратите и линк към интернет магазин или страница ще е 4удесно!
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
 Последно гледах в Практикер,но не помня цената за съжаление.
Виж целия пост
# 2
Ето за това става въпрос
Виж целия пост
# 3
Благодаря, Фанти4ка   bouquet
А дали практикер имат интернет страница, където да мога да го видя?
Виж целия пост
# 4
от тук. Още инфо

от тук
Виж целия пост
# 5
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1583662  доставката до Франция е 5.95?. Това стол4е има най добри отzиви, ние такова Ще вzимаме  Peace
Виж целия пост
# 6
Мам@, благодаря   bouquet  Само не разбрах дали и приставката за закрепяне върви със стол4ето.
П.С. Видях шампионката в подписа ти и това е една мама от Португалия, да не сте сестри?

Татянка, ние си имаме тук такова, по-то4но на Хамакс. Искам за България да взема. Целувки за Миленка  Hug
Виж целия пост
# 7
Мам@, благодаря   bouquet  Само не разбрах дали и приставката за закрепяне върви със стол4ето.
П.С. Видях шампионката в подписа ти и това е една мама от Португалия, да не сте сестри?
Да  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
В магазините на ТСМ има такива столчета.Цената е около 50 лева.Аз имам такова от преди 3 години и съм супер доволна от него. Стойкат авърви със столчето разбира се...т.е. скобите за закрепване имам предвид
Виж целия пост
# 9
Благодаря, lionkata   bouquet
Виж целия пост
# 10
В един от линковете на мам@ има столче на ТСМ за 40 лв без малко.
Записвам се да следя тема - ние сме решили да купуваме колела за нас и детско столче за малката. Може скоро да пусна тема за съвети. Има ли някой да разбира от колела тук  Hug
Виж целия пост
# 11
Има ли някой да разбира от колела тук  Hug
Що за въпрос  Mr. Green - много ясно  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
OOOO, леллее, как те забравих - ок - айде на кю ще споделиш инфо преди да се разходя по магазините.
Виж целия пост
# 13
Като стана дума за колелета - заводът в Лове4 произвежда ли още велосипеди?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия