Посещение на сладкарска борса - Варна?

  • 2 607
  • 11
Здравейте, мами-кулинарки, отдавна не сме нападали борсата на "Български орел". Имам нужда от по-големи книжни капсули /за мъфини/, както и от бои. И филирани бадеми ако има повече желаещи няма да откажа.
Ако има кандидатки, съботите късен предиобед /след 10,30/ ми е добре, може и още утре.
Та откривам списъка.
Виж целия пост
# 1
а къде се намира тази сладкарска борса  newsm78
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам се намира при автогарата.
Виж целия пост
# 3
На ул. "Български орел", това е пресечка на "Патриарх Евтимий" между "Владислав" и "Сливница".
Търся компания, защото разфасовките са огромни и скъпи, а за домашни нужди не ми трябват много.
Арт мама май искаше да се включва?
Виж целия пост
# 4
Побут ...
Виж целия пост
# 5
А формите за мъфини по колко броя и на каква цена се продават newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз този път ще се въздържа, освен ако не се намери някой, с когото да си разделим черна боя и повече мами за филирани бадеми, че са бая скъпички  само за двама- предния път ги гледахме с DDBD.
Виж целия пост
# 7
Аз бих се вкючила в черната боя (малко количество) и за филираните бадеми може  Hug
Само че усложнението е, че покупката ще трябва някак си да  стигне до Троян и как да изпратя паричките - каква им е цената  newsm78
Може да се включа и ако някой иска различни от червена, зелена, оранжева, синя, жълта боички.
Виж целия пост
# 8
Родито, формите за мъфини са с различна цена, в зависимост от размера. Май бяха около 18 лева за хиляда бройки от по-плътните, размер за кошничка. Сега ми трябват по-големи. Филираните бадеми май бяха около 20 лева килото, вярно че идва доста ако сме две. Джема, за черна боя ще се включа, дали трае достатъчно дълго?
Виж целия пост
# 9
DDBD-благодаря ти за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 10
ВРЕМЕ ЗА РЕКЛАМА  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Нещо си се объркала, Бо  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия