Интересни мебели

  • 4 876
  • 23
Вижте на какво попаднах в търсене на някакво по-екстравагантно обзавеждане  Mr. Green



Вижда ми се страхотно за детска стая Peace



Бихте ли се спряли на такива мебели? Виждат ли ви се практични? Срещали ли сте такива в някой магазин?
Виж целия пост
# 1
Ланфеар за ежедневна употреба не мисля,че е много функционален (без да се обиждаш),не съм виждала в магазин такива или не съм обръщала внимание  newsm78.За децката-ако разполагате с малко място-да удобно е,но инак аз не бих го предпочела пред разделени такива мебели  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 2
Ако трябва да бъда откровена, едва лих си играла нон стоп да го отварям и затварям. Но има моменти когато , правейки го на диван ( за първите снимки говоря), би било много удобно...
И не се обиждам, питам от любопитсво  Peace
Виж целия пост
# 3
Диванът се трансформира в легло на 2 етажа? Надявам се, че правилно си представям и снимките на 2-ри ред. Много интересно решение, но не знам колко е практично. Малките деца спят през деня и леглата трябват, а да ги разгъваш и застилаш по 2-3 пъти на ден...  Stop Също и с долното решение- бюро + легло в тинейджърска стая- също не мисля, че е много удачно.Бюрото си е работен кът и според мен трябва да си остане такова. А и да разчиташ, че детето като стане ще си оправи леглото, за да направи бюро и да седне да учи...  Wink
Бих се спряла на такива комбинации само ако ама наистина няма  никакво място в жилището. И може би по бих си направила спалнята да се скрива или разгъва, отколкото леглата и бюрото на децата.
Виж целия пост
# 4
Едва ли ще издържат много на постояно отваряне и затваряне Thinking
Не, не бих си купила такива.
Виж целия пост
# 5
Трудна и сложна гимнастика ми се струва, ако трябва да се сгъва и разгъва всеки ден. Crazy
Пък и кой знае колко време биха издържали механизмите.
Не бих се спряла на такъв вид диван-легло.

Второто не е лошо, но едва ли бих го направила в дома си.
Виж целия пост
# 6
Страхотни са! При липса на място са перфектно решение.
Виж целия пост
# 7
Красиви са, но е доста под въпрос колко време биха издържали.
Преди около 2г се бях насочила към подобни мебели. В БГ почти не се внасят, а цените са им просто абсурдни.
Виж целия пост
# 8
Ето още:



Още един диван:



От друга страна пък, може да си ги ползваш само по първоначално предназначение, а само когато имаш гости да ги правиш на легло, особено ако гостите не могат да спят заедно Peace

Извинявам се, че снимките са така дребни, но нямам идея как да ги направя по-големи  newsm78
Виж целия пост
# 9
Когато нямаш място за повече мебели в една стая е идеален вариант, но за ежедневно ползване - не, защото не е практично.
Виж целия пост
# 10
Много удобно и практично ми се вижда!  Peace
Виж целия пост
# 11
 newsm10Много са яки !Аз търся нещо подобно ,апартамента ни е двустаен и ни идва малък.Къде мога да видя още такива идей?Мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 12
Охх, за съжаление ги намерих в интернет...сайта не е български, но продължавам да търся  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз съм се насочила към такова решение за спалнята, която след година две ще стане детска стая. Мисля да направя вградено легло в гардероба, което след това в случай на нужда тоест баба и дядо на гости ще се ползва, а на малчо ще си му купим отделно такова. В Лабиринт миналата седмица гледахме единично легло вградено в секция за детска стая, механизма изглаждаше доста добър, ако го намеря в сайта им ще пусна линк.
Виж целия пост
# 14
Мен пък ужасно ме кефят такъв род неща, аз по принцип много обичам да размествам всичко из къщи, та направо ми светнаха очичките, като си представих какъв простор на фантазията ми биха дали.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия