Помогнете-примерно меню при Теоредит на Хашимото и СПЯ

  • 2 267
  • 7
Мимичета,прочетох темата по този въпрос,но само се обърках.Може ли някой да ми даде примерно меню или да ми синтезира малко информацията относно начина на хранене при тези заболявания.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Забравих да каза,че отслабнах 5 килограма ,но имам още 40 за сваляне,а нещата не вървят.Пия Глукафаж,Ютироск,Селен и аспирин протект.Отначало килограмите лесно се стопиха,но сега от седмица не съм мръднала нито грам.
Виж целия пост
# 2
...прочетох темата по този въпрос...
Ela79, не знам за коя тема става въпрос, но виж и тук - Момичета с подобни проблеми и силна воля водят разговор на таз тема, споделят опит и знания! Много Ти е хубаво Слънчицето, а Ти имаш много привлекателна усмивка, макар и в красивата рамка, изпъква! Успех Ти желая, в постигане на набелязаната цел- това е от постижимите неща които се поддават на промяна и въздействие. Хубав подпис имаш. Отново успех!
Виж целия пост
# 3
Пробвай "Зоната". Ако искаш ми драсни мейл и ще ти пратя цялата книга за нея. Мисля, че ще ти се отрази добре!  Peace
Виж целия пост
# 4
Забравих да каза,че отслабнах 5 килограма ,но имам още 40 за сваляне,а нещата не вървят.Пия Глукафаж,Ютироск,Селен и аспирин протект.Отначало килограмите лесно се стопиха,но сега от седмица не съм мръднала нито грам.
HugМила какво е действието на този аспирин протект?    bouquet:
Виж целия пост
# 5
Пробвай "Зоната". Ако искаш ми драсни мейл и ще ти пратя цялата книга за нея. Мисля, че ще ти се отрази добре!  Peace
Hug Hug Hugтам не се ли гладува много?  bouquet
Виж целия пост
# 6
Чак много не бих казала. Това е здравословен режим, който спомага свалянето на килограми, но става бавно, затова още не съм го почнала. За сметка на това се отразява много добре на организма.
Виж целия пост
# 7
...прочетох темата по този въпрос...
Ela79, не знам за коя тема става въпрос, но виж и тук - Момичета с подобни проблеми и силна воля водят разговор на таз тема, споделят опит и знания! Много Ти е хубаво Слънчицето, а Ти имаш много привлекателна усмивка, макар и в красивата рамка, изпъква! Успех Ти желая, в постигане на набелязаната цел- това е от постижимите неща които се поддават на промяна и въздействие. Хубав подпис имаш. Отново успех!
Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия