За съставките на зеленчуковото пюре

  • 581
  • 9
На 4мес.и половина сме.Даваме вече зеленчукови пюрета,но в доста от тях има ориз или извара. #CrazyМога ли да ги давам,защото на етикетите пише,че са от 4мес. newsm78
Виж целия пост
# 1
Тези с ориз - няма проблеми PeaceЗа изварата - из4акай.НО като цяло по-добре из4акай въобще със захранването.ДОколкото подразбирам цитираш  съдържанието на зелен4укови пюрета с по няколко съставки.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
По добре не бързай с изварата.Има и едно/дву/компонентни пюрета.Ориза не е проблем,но пак да трябва да захраниш и с него/примерно оризова каша/.
Виж целия пост
# 3
Това, че пише, че са от 4 месец не значи, че са подходящи. То и глутен има в някои, но не бива да се дава толкова рано. Ориз - да, извара - не. Раничко ви е.
Виж целия пост
# 4
Това, че пише, че са от 4 месец не значи, че са подходящи. То и глутен има в някои, но не бива да се дава толкова рано. Ориз - да, извара - не. Раничко ви е.
Напълно съм съгласна!На почти всички пюрета и каши пише ,че са за над 4м.,но много от тях съдържат я глутен,я други неподходящи съставки,така че чети внимателно на опаковките
Виж целия пост
# 5
Здравей,

след като си решила да захранваш,давай на бебо едно компонентни пюрета-само моркови,катроф и пр.Аз преди един месец захраних мъника с пюре от тиква.После му добавих картоф,после морков ,след това тиквички.Въведох и оризова каша и сега комбинирам между тези храни.За изварата не бързай.

Успех в захранването.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Оризът не е проблемен, но изварата не се препоръчва.
То има месни пюрета на ХИП пак препоръчани от 4тия месец.  Naughty
Виж целия пост
# 7
  Да.... Thinking и аз преди време купих едно пюре-спанак със сметана за "след 4 месец",ама сега си отлежава в шкафа ConfusedПо-добре чети съдържанието и избягвай тези пюрета,съдържащи глутен,млечни продукти,захар.. Затова предпочитам да си ги правя аз-поне знам какво слагам Wink
Виж целия пост
# 8
Виж тези материали :



Кои храни да избягваме?

За глутена

Хранене на бебето от З до 6 месеца


Виж целия пост
# 9
Оризът не е проблем, но изчакай с изварата и сметаната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия