Какво кремче за подсечено дупе?

  • 5 742
  • 40
Здравейте!
Малката постоянно се подсича! Не пропускам да я мажа с кремче при всяка смяна на памперса, мием дупето с водичка по два-три пъти на ден, но не помага. Ползва ли сме Пенатен, Мустела, Нивеа, Бочко - все тая.
Ако сте се сблъсквали с такъв проблем, ще съм ви благодарна да споделите какво ви помогна!
Виж целия пост
# 1
 аз съм най_доволна от крем Здраве

с др дупето му бе все 4ервено
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от Бочко.Правила съм и вани с отвара от лайка и смрадлика.
Виж целия пост
# 3
аз използвам китайско кремче Baby Tan и съм доволна въпреки че вече е на шест още имаме такъв проблем като е топло времето се изрива дупето
Виж целия пост
# 4
Здравей!
Май си използвала почти всички по-добри кремчета.Както го описваш,поддържаш идеална хигиена.И аз мия сина ми при всеки памперс и досега никога не се е подсичал,а не го мажа с нищо от доста време.Това ме навежда на мисълта да потърсиш вашия педиатър да ви пусне изследвания за бактерии и гъбички.При наличието на такива гадини обикновено се получава това постоянно подсичане.
Успех!
Виж целия пост
# 5
Като цяло мога да кажа,че Алекса не се е подсичала.Но един път (бяхме в Германия)и се подсече страшно,тогава ни посъветваха да вземем  BEPANTEN (надявам се да съм го написала правилно).Много ни помогна.Но незнам дали го има по българските аптеки.Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 6
При нас помагат седящи бани със смрадлика и после крем Бюбхен.
Виж целия пост
# 7
Смрадлика ако е зачервено и подсечено /детенцето да седи поне 5 мин.. в нея/ и после крем ЗДРАВЕ /имам богат набор от купени кремчета, но това прави чудеса/  Peace
Виж целия пост
# 8
Беби Тан - много е добро, понякога съм добавяла и Дефламол при по-червена кожа.
Виж целия пост
# 9
аз използвам китайско кремче Baby Tan и съм доволна въпреки че вече е на шест още имаме такъв проблем като е топло времето се изрива дупето
newsm10 И аз него ползвах и съм много доволна. Също и Бочко. Но в твоя случай предполагам, че се касае за много чувствителна кожа. Дъщеря ми даже не се е подсичала, само се е зачервявало дупето.
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от "Павлодерм"(на етикета  пише витаминна мас).
Виж целия пост
# 11
аз съм най_доволна от крем Здраве

с др дупето му бе все 4ервено
Peace, както и почти всеки крем с ZnO, но здравето си е перфектно!
Виж целия пост
# 12
при моя син се появиха зачервявания и пъпчици по дупето и сгъвките на крачетата  и мазах с какво ли не - Бочко,Здраве,бейби тан,нистатин дори...
Една аптекарка ми препоръча Универтан - само с него мажела бебето си и бил ефикасен,но преди да го изпробвам взех Пенатен и с него пъпчиците загаснаха ...Сега пак се появява по някоя,но предполагам,че е от топлото,а аз продължавам профилактично с Пенатен
Виж целия пост
# 13
Пиоктанин  - това е едно синьо мазило не е крем, то е течно и решава проблема с подсичането много бързо и струва стотинки.
Виж целия пост
# 14
Пиоктанин  - това е едно синьо мазило не е крем, то е течно и решава проблема с подсичането много бързо и струва стотинки.
Много цапа и гори кожата, ако се прекали. Внимавайте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия