червено дупе

  • 544
  • 13
незнам какво да правя, досег авъобще нямахме такива проблеми, но от една-две седмици постепенно започнаха да и излизат малки червени пъпчици на дупето и нагоре, всеки път си я мажа,но вместо да намалят се увеличават. Мазах с какво ли не,но newsm78няма ефект, освен от пудрата като че ли спира червенината , моля ви кажете с какво да я мажа,аз дори несъм наясно това дали е подсечено( но мисля че е нещо такова) Embarassed
благодаря
Виж целия пост
# 1
Може би се е запарила под памперса... Времето се затопля, опитай се да я държиш по голо дупе.
Виж целия пост
# 2
Подсеченото е по-скоро като ранички, а за тези пудри и цинкови кремове съм чувала че запушват порите и не са за дълго лечение.По-добре отиди на лекар.
Виж целия пост
# 3
При нас до сега само веднъж се е появявал този проблем, препоръчаха ми смес от мас и невен вместо обичайното кремче..невероятно подейства-още на следващия ден всичко се беше изчистило  Crazy  След това продължих с кремчетата, както обикновено.
Виж целия пост
# 4
Имахме същият проблем. На една консултация, педиатъра го забеляза и ни изписа мехлем Тридерм. Пъпчиците минават много бързо. И до сега си го ползвам, ако се появят. Иначе страшно съм доволна от новите кремчета на "Кря-кря" (особено това в зелената кутийка със смрадлика), но то е по-скоро за зачервено дупе.
Виж целия пост
# 5
Може би се е запарила под памперса... Времето се затопля, опитай се да я държиш по голо дупе.

 thumbsup И аз така мисля.
Виж целия пост
# 6
Ние се мажем при такива случай с обикновен цинков крем от аптеката. Може и от марката използвани памперси да става така.
Виж целия пост
# 7
Дръж я възможно най-дълго по голо дупе, сега е топло. Иначе на моята й се беше зачервила доста дудата и мина от крем Nivea Baby с цинк.
Виж целия пост
# 8
Они, ако си все още в Англия не се допитвай до майките в БГ.Разликата в лечението и медикаментите е от небето до земята!
 Заведи си детето на лекар!Когато моето дете имаше такъв проблем, се оказа, че са гъбички и беше изписано индивидуално лекарство!
Виж целия пост
# 9
Имахме същият проблем. На една консултация, педиатъра го забеляза и ни изписа мехлем Тридерм. Пъпчиците минават много бързо. И до сега си го ползвам, ако се появят.
Peace
Виж целия пост
# 10
Они, ако си все още в Англия не се допитвай до майките в БГ.Разликата в лечението и медикаментите е от небето до земята!
 Заведи си детето на лекар!Когато моето дете имаше такъв проблем, се оказа, че са гъбички и беше изписано индивидуално лекарство!
Биляна, благодаря ти. Да тук в Англия съм и в понеделник ще ходя при ХВ ( мислех в петък,но беше много лошо времето). Къде се изгуби, пиши как си,къде си сега? нещо изпуснах края на Английската темичка:)
Виж целия пост
# 11
На лекар  Naughty Щом пъпките не минават от обикновените мазила, а се увеличават даже, то означава, че тези мазила не действат. Причините за обрива може да са много, не всяка пъпка под памперса е от подсичане  Crazy
Виж целия пост
# 12
Знам че не е много хубаво тока, но ние имахме такъв проблем. Ако са ситни пъпчици като водни, които си усещат повече на допир аз мажа с Адвантен маз, Ексципиал или Липикар. Нашата педиатърка дори ни беше предписала една комбинация от няколко вида крем и се оправи за 2 дни. Ако не сте ходили на лекар все още пробвай с Адвантен маз и прецени. За една нощ дава резултат. Но пудрата и аз знам че запушва и още по-лошото задържа и допълнително урина по свивките.
Виж целия пост
# 13
Имай предвид, че е възможно да е алергия. Към храна, памперси, сапун, крем...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия