пране на килим

  • 5 693
  • 26
Момичета, къде си давате килимите за пране? Имам предвид фирма, която идва, взима килима, изпира го качествено и го връща на адрес. Имам лош опит с една автомивка и затова бих искала изпитана фирма. Прегледах сайтовете на фирмите за почистване, но те правят само пране в дома.
Благодаря ви!!!
Виж целия пост
# 1
Никой ли не е прал така?
Виж целия пост
# 2
побут
Виж целия пост
# 3
Ето една тема от миналата седмица: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195800.0

Мисля, че в нея ще намериш отговор на въпросите си  Wink
Виж целия пост
# 4
Прегледах темата! Благодаря ти! Но не това питах обаче! Имам предвид фирма в София, която пере, но не на автомивка и взима и връща килима от къщи. Май няма newsm78. Продължавам да търся.
Виж целия пост
# 5
А з за първи път чувам.

Ние досега не сме имали проблем с автомивките.
Виж целия пост
# 6
Ползвам услугите на автомивка,когато се налага...
Винаги съм била доволна.
Виж целия пост
# 7
Ами , не знам, може и инцидентно да е било, но страшно се разочаровах! Наложи се да го изпирам в къщи още веднъж. Просто имаше видима разлика по килима там, където са прали усърдно и там, където са забравили. Освен това го бяха забравили въобще и се наложи да чакаме още 2 дни от уговореното. А и ни го дадоха полусух и понеже е вълнен, познайте как миришеше ooooh!. А иначе колата я мият безупречно! Става като нова.  Исайкова, ти от коя автомивка си доволна (извини ме, ако  звуча фамилиарно на "ти" Hug)
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам автомивка и съм доволна - окачат килимите на лостове и ги перат с пароструйката, после ги сушат. Мисля, че беше 6-7 лв. на кв.м. (за цената може и да греша, че мъжът ми се занимава с носене и т.н.).
За такава фирма, каквато търсиш, не съм чувала.
Виж целия пост
# 9
В Пловдив има такава фирма - тепавици Рай, идват да вземат килимите и одеалата от вкъщи, перат ги , сушат ги и ти ги връщат опаковани. Не взимат скъпо - 0,60 - 0,80 лв. на кг. + 2 лв. за превоза. Вече 4-5 год. съм им клиент и съм много доволна. Не може в София да нямате нещо подобно.
Виж целия пост
# 10
Аз за Варна знам фирма, която пере килими с професионална техника. Имат и транспорт, около 1лв е цената на кв.м. Прането с такава техника няма нищо общо с пране на автомивка. Няма да ви кажа колко пясък изкарахме с Rainbow от един мокет току що изпран на автомивка.
Виж целия пост
# 11
Това в Пловдив звучи прекрасно, само че не знам дали ще им е рентабилно до София и обратно. По-скоро няма! Освен ако не се съберем няколко чавека newsm78. Знам ли?!?! Разсъждавам "на глас". Вие как мислите?
Виж целия пост
# 12
Ха ха ха...Grinning не бе ...просто го дадох като пример...не може в София да няма нещо подобно...просто поразпитай...не знам...може и в нета да има някаква информация...това са тепавици, в които от много години се перат килими, китеници, одеяла, не е съвременно съоръжение, но в същото време изпира по-добре от автомивките - това ти го казвам от собствен опит! Даже мисля, че са няколко тепавици в различни пловдивски села / и не само/, бих се учудила около София да няма.... Grinning
Виж целия пост
# 13
 Wink
Виж целия пост
# 14
Не зная ти в кой район си.
Ние го даваме в Дървеница.
Давали сме го и срещу нас на Симеоновско шосе,но беше по-скъпо.

Знам за Хладилника няколко места.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия