частна детска градина в лозенец?

  • 1 068
  • 5
Знае ли някой частна детска градина в Лозенец,но градина, не ясла или детски център?
Виж целия пост
# 1
Знам една близо до Семинарията, "Жирафче" се казва. Намира се в една къща на ъгъла на ул.Кораб планина и ул.Бабуна планина. Но нямам никакви впечатления от нея, просто често минавам от там и затова я знам. Има още една в уличките под хотел Кемпински-Зографски, но къде точно, не знам. Май се казва "Алиса", но не сам сигурна.
Виж целия пост
# 2
Жирафче е добра алтернатива.Намира се на ул.Кораб планина около №45.Моя приятелка от квартала си даде там детето и беше много доволна, но имаше нещо, че там децета не спят и не е съвсем целодневна.Това все пак беше преди 2 год, така, че сега може да са целодневни.Иначе тя беше много доволна, защото детето и не се адаптираше навсякъде добре , а там явно му взеха ъкъла.... Joy Joy Joy
Имат хубаво дворче за игра.А, най-добре питай майките в градинката на кулата те всичко ще ти кажат.....................
Виж целия пост
# 3
Собственичката на дет. градина Жирафче ми е някаква далечна роднина. Честно да ви кажа, ходила съм на гости там /тя живее на първия етаж на къщата/ и ми се стори доста мърляво. Аз не бих си записала децата там, въпреки че ще са при някакъв вид роднини /а може би точно затова/.   
Виж целия пост
# 4
Има една при входа на Борисовата градина.незнам точно на коя улица се води.Дано майката,която води там щерка си се включи.Тя е доволна
Виж целия пост
# 5
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_2_5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия