Дали е развалено?

  • 3 679
  • 7
Извинявам се за тъпата тема, но съм в голяма чуденка. Размразих половин килограм пилешко филе, измих го хубаво и като тръгнах да го режа установих, че е ужасно лигаво. Като казвам ужасно наистина е така, такова нещо до сега не съм виждала. Мирасх, мирисах - не ми мирише на лошо. На какво се дължи тази слуз? Да го хвърлям ли?
Виж целия пост
# 1
Не го хвърляй. За съжаление, напоследък всичкото пилешко, което купуваме, е лигаво. Виж в Черния списък на продуктите - някой беше писал с какво ги обработват пилетата, за да се увеличат обемът и теглото им.  Sick
Виж целия пост
# 2
Ако си го мила с гореща вода става такова лигаво.  Confused
Виж целия пост
# 3
Благодаря!
Вече го изядохме. Майка като си дойде ми каза същото за храненето на пилетата, ужас  Shocked  Аз до сега не бях попадала на такова месо.
Май ще трябва да изчета цялата дълга тема за черния списък.
Виж целия пост
# 4
Благодаря!
Вече го изядохме. Майка като си дойде ми каза същото за храненето на пилетата, ужас  Shocked  Аз до сега не бях попадала на такова месо.
Май ще трябва да изчета цялата дълга тема за черния списък.
Ако и утре сте още живи и здрави пиши Mr. GreenШегувам се,разбира се

Аз знам, че щом няма лоша миризма, значи не е развалено
Виж целия пост
# 5
И на мен ми се е случвало,и аз тогава малко се чудих защо е такова,но в крайна сметка го изядохме и нищо не ни стана JoyПо принцип вече избягвам да купувам пилешко,за съжаление.
Виж целия пост
# 6
То не остана вече какво да се яде. Това лято забранихме на татко да купува кокошки да ги гледа на вилата, но за следващото май ще си променим мнението.
Виж целия пост
# 7
Май ще трябва да изчета цялата дълга тема за черния списък.

По-добре недей, няма да ви остане какво да ядете  Mr. Green
Шегувам се, но и с тъга, наистина така е станало, за съжаление  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия