миене на шишетата с четка и стерилизация

  • 4 983
  • 40
Използвате ли и четка за миене,когато стерилизирате?Нали при стерилизация се почиства шишето newsm78Ще ми е първо бебе и някой неща са ми необясними,въпреки,че сигурно си имат логично обяснение.Колко често се стерилизира шишето-след всяка употреба ли ?А ако се ползва за вода или чай newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз стерилизирам всяка вечер всички шишета, помпата, бибата. През деня като ги ползвам след това ги измивам с четка и веро, преди да стерилизирам също. Не е необходимо след всяко използване, така по цял ден ще трябва да стерилизираш  Grinning
Виж целия пост
# 2
До 6 месец след хранене ги измивах с четка и веро и непосредствено преди храненето стерилизирах. А един път в седмицата ги преварявах с няколко капки оцет заради варовика. След 6 месец спрях да стерилизирам.
Виж целия пост
# 3
Аз започнах да стерилизирам по 1 път на ден.
Иначе измивам с четка и веро преди ползване, ако са стерилизирани непосредствено преди това.
Виж целия пост
# 4
Първо мия с малко веро и шомпел и след това стерилизирам Peace
Виж целия пост
# 5
Мия с течен ,антибактериален сапун на Палмолив.Измивах четка до скоро, а сега с най-обикновена гъбичка и после стерилизирам
Виж целия пост
# 6
Първо се мие шишето а след това се стерилизира. Стъклени шишета не стерилизирай в микровълнова, а ги изварявай на котлона.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм стерилизирала.Мия шишетата с веро ,гореща вода и четка.
Виж целия пост
# 8
Измивам ги с четката внимателно, бибите също и ги стерилизирам.
Виж целия пост
# 9
Мия всичко със веро и спец.четка и ги стерилизирам преди всяка употреба!
Здравен кадър съм и се престаравам,но май не е нужно чак такова старание!  smile3506
Виж целия пост
# 10
Не съм стерилизирала. Мия шишетата с четка, топла вода и сапун.
Виж целия пост
# 11
Аз започнах да стерилизирам по 1 път на ден.
Иначе измивам с четка и веро преди ползване, ако са стерилизирани непосредствено преди това.


Извинявам се много,но прочетох цитираното и то е погрешно!!!  newsm11
Не бива да се мият след стерилизация!!!
Така ги "размиваш" казано о медицинско му т.е. престават да бъдат стерилни!
За толкова мъничко бебче трябва да са стерилни!
Не се заяждам!  Peace
Виж целия пост
# 12
Винаги съм ги миела преди да ги сложа в стерилизатора ! Да, след всяка употреба шишето се стерилизира !
Виж целия пост
# 13
Мия с четка и веро, защото остава на дъното засъхнало мляко понякога, после стелиризирам и вадя шишето непосредствено преди ядене.
Виж целия пост
# 14
Мия ги и след това ги стерилизирам. Държа стерилизираните неща в затворена кутия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия