бременност и басейн

  • 1 687
  • 29
Знае ли някой до кой месец  бременната може да се къпе в басейн?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Според мен не се къпи в басейн. То и без да си бременна е опасно да не прихванеш нещо. По-добре в морето, поне там солта има антибактериално действие  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ти сама ще си усетиш. Според мен почти до края може. В момента, в който започнеш да чувстваш натоварване или дискомфорт - спираш. Не знам дали знаеш - преди да влезеш в басейна, трябва да се намокриш (душ). Консултирай се с кардиолог и с лекаря, който ти следи бременността и скачай. Laughing
А в морето трябва да се внимава. Ако те блъсне някоя по-силна вълна в корема, да не стане беля.
Виж целия пост
# 3
Според мен въпроса е не до кой месец, а добре ли е изобщо  Thinking Опасността идва от инфекциите, които можеш да хванеш, а не от самото къпане  Wink
Виж целия пост
# 4
Аз не бих влизала в басейн.Виж,в морето-да.Не че то е много чисто,но там поне бактериите не се джуркат в тясно пространство,каквото е басейна Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз ходих до третия  Tired
Виж целия пост
# 6
Басейн избягвах, но в морето се къпах спокойно.
Виж целия пост
# 7
отиди на язовир или море!Аз ще ходя по язовири Peace
Виж целия пост
# 8
Ами ако басейна е "домашен"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз не бих рискувала, дори да е частен басейн и да не се ползва от много хора. Никога няма гаранция как се поддържа и кой хм... уринира в него Rolling Eyes

Между другото, и в язовир не бих се къпала бременна. Там няма такъв обмен на водата, както в морето.
Виж целия пост
# 10
Басейн избягвах, но в морето се къпах спокойно.
И аз така Peace
Виж целия пост
# 11
Докрай.
Виж целия пост
# 12
 Ходех на водна гимнастика за бременни  до края на бременността си.- деистваше ми релаксиращо и на бебето също.Вземат се проби от водата по няколко пъти на ден  и водата е хлорирана.Не съм имала никакви проблеми.
Вили
Виж целия пост
# 13
внимавай наистина колко е чист басейна,че може много неприятни инфекции да хванеш
Виж целия пост
# 14
Можеш да се къпеш - само гледай разликата в температурата на въздуха и водата да не е много рязка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия