БРЕМЕННА СЪМ КАКВИ ВИТАМИНИ ДА ПИЯ

  • 12 021
  • 108
Здравейте на всички! Искам да ви попитам какви витамини мога да пия при бременност.Косата ми страшно много пада а тя и без това си е много рядка-притеснявам се.Какво да правя и мога ли да пия нещо.И лекар ще питам но при него ще ходя чак след три седмици
Виж целия пост
# 1
Аз пиех пренатал и съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 2
това за какво е по-точно
Виж целия пост
# 3
  HIPP сиропчета за бременни.
Виж целия пост
# 4
водят се витамини за бременни-всичко необходимо за една бременна Peace
Виж целия пост
# 5
И аз пиех Пренатал.Много добри витамини, страхотни, но пустото хапче,беше много едро, с дъх на трева и ми призляваше докато изпия едно
Но трябва да се пият,особено от 7-ия месец нататък, та чак докато спреш да кърмиш Peace
Виж целия пост
# 6
аз съм още във втори месец-не пречи да ги пия от сега нали
Виж целия пост
# 7
Не, не пречи, но можеш засега и без тях.Бебчето е много малко и все още организмът ти няма нужда от допълнителни витамини, а и сега е сезона на пресните плодове и зеленчуци.
Имай предвид и , че една опаковка Пренатал е около 40лв. и стига за 3 месеца близо Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също  съм много доволна от витамините пренатал. Започнах да ги пия чак в третия месец и  веднага забелязах подобрение. Заедно с тях пиех и фолиева киселина. Желая ти успех!  Peace
Виж целия пост
# 9
 В момента на пазара има голям избор. Когато аз бях бременна имаше само Матерна, но моя приятелка, която е бременна в момента взима Вега Пренатал, както и кърмещата ми братовчедка. Казват, че са доволни.
Виж целия пост
# 10
HIPP  за бременни - поне това ми изписаха. Непременно питай доктора.
Виж целия пост
# 11
Освен фолиева киселина нищо не съм пила Peace :
Виж целия пост
# 12
Хип сокче за бременни  Peace А най-добре плодове и зеленчуци, фрешове...
Виж целия пост
# 13
По време на бременност КОСАТА НЕ ПАДА, а напротив..
Витамини се пият само по лекарско предписание. Не е желателно да се приемат, защото това води до калцификация на главичката на бебето и трудното и позициониране по време на раждане. Това ми го е казвал моя гинеколог. -...и беше прав....защото аз си повзимах отвреме на време сокче на ХИПП
Виж целия пост
# 14
Това,че косата ти пада е необичайно!  Rolling Eyes
Аз пиех Магнерот,Неоксид и фолиева киселина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия