Не можахме без АБ От несукането много ми намаля кърмата

  • 352
  • 2
Не можахме да избегнем АБ В 19,30 вдигна 38,5 в дупето и му дадох След колко приема ще се почувства по-добре за да започне да суче че много ми намаля кърмата Как ще се справим пак Embarassed Или от АБ ще продължи да не яде Чувствам се изморена  Защо децата ми се разболяват толкова малки Евичка на 6 м. а Коко на 5 newsm45 Нима съм лоша майка Cry
Виж целия пост
# 1
Ти нямаш никаква вина  за това, че детето ти се е разболяло. Децата се разболяват. Това е съвсем нормално и няма нищо общо с това дали си добра майка. А ти си добра майка, която се притеснява за детето си.
Щом не суче и се опасяваш да не ти намалее кърмата, започни да изцеждаш през 2-3 часа. Слагай го често на гърдата, дори и през 1 час, защото за него в момента е много важно да приема кърма - нуждае се от течности, а получава и имунни тела, с които по-бързо ще оздравее.
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 2
Ти нямаш никаква вина  за това, че детето ти се е разболяло. Децата се разболяват. Това е съвсем нормално и няма нищо общо с това дали си добра майка. А ти си добра майка, която се притеснява за детето си.
Щом не суче и се опасяваш да не ти намалее кърмата, започни да изцеждаш през 2-3 часа. Слагай го често на гърдата, дори и през 1 час, защото за него в момента е много важно да приема кърма - нуждае се от течности, а получава и имунни тела, с които по-бързо ще оздравее.
Бързо оздравяване!

 newsm10  smile3521
Само мога да допълня и от мен бързо оздравяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия