А за отбиването .........

  • 388
  • 6
Искам да  попитам има ли майки отбили децата си през лятото и как го направиха,понеже  педито ми каза че не е добре за детето,а пьк аз сьм щяла да получа мастит
Е    мами , дайте  сьвет Praynig
Виж целия пост
# 1
... а пьк аз сьм щяла да получа мастит...

Егати аргумента!  #Crazy  newsm78 Мастит можеш да получиш по всяко време на годината, не само през лятото. Отбиването трябва да е бавно, за да получат сигнал гърдите ти, че не бива да произвеждат досегашното количество мляко.

Имаш ли причини да отбиваш?!
Виж целия пост
# 2
Не съм отбивала, но  Simple Smile Мастит ще получиш, ако  спреш по-рязко кърменето и не вземеш мерки за препълнените си гърди. Може да се избегне, ако се отбива плавно и бавно - така хем избягваш мастит и запушени канали, хем не е много стресиращо за теб и детето.
Виж целия пост
# 3
Причината  да искам да я отбия е ,че отказва твьрда храна ,а и мисля ,че е достатьчно голяма вече newsm78
Искам да попитам обаче пречи ли на детето ако е през лятото и защо Thinking
Виж целия пост
# 4
Препоръчва се да не е през лятото заради чревните инфекции(кърмата предпазва до известна степен),но това е относително.Аз също съм в период на отбиване,какво да направя така се получи,че е през лятото.
Виж целия пост
# 5
А получава ли се при теб liani,лесно ли приема бебока отбиването?
Виж целия пост
# 6
При мен отбиването стана много плавно, като постепенно намалих кърменията и последно остана сутрешното. Тогава дъщеря ми беше почти на годинка, пък аз исках да сваля килограмите и да прстана да бъда мама свинка, та минах само на плодове и кърмата ми намаля и спря от самосебе си, без каквито и да било други мерки. Според мен по него време дъщеря ми беше готова да се откаже от кърменето, но тя никога не е била трудно или взискателно дете.  lovekiss Сега със сина ми хич не знам как ще стане - той си е жълт ламтурник, да ми е жив и здрав.  devil Това пък за чревните инфекции и лятото - ако спазваш добра хигиена и избягваш храни които могат да са опасни, какъв е проблемът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия