Ужассссссссссс! Проклетият автобронзант на Лореал - на петна съм.

  • 15 676
  • 49
Снощи се напръсках с проклетия автобронзант на Лореал. И тази сутрин се събудих на хубави тъмнокафяви петна (и тия казват, че продукта им придавал тен ПОСТЕПЕННО).
Някой да знае тая гадост за колко време изчезва, щото го рекламират и като ТРАЕН.
И някакви идеи за по-бързо премахване........моля, ако имате, споделете!!!!!
А как смърдииииииии Sick
Виж целия пост
# 1
След няколко измивания ще падне, опитай се така по енергично да потъркаш, но внимавай да не се "изтъркаш" съвсем до рани  Thinking Просто може би е трябвало да си сложиш по малко и да го разпределиш на всякъде. Преди да нанесеш автобронзанта се прави ексфолиация!
Виж целия пост
# 2
След няколко измивания ще падне, опитай се така по енергично да потъркаш, но внимавай да не се "изтъркаш" съвсем до рани  Thinking Просто може би е трябвало да си сложиш по малко и да го разпределиш на всякъде. Преди да нанесеш автобронзанта се прави ексфолиация!

Ох, дано си права!
Аз ексфолиация направих на цялото тяло преди да го сложа.... И уж се старах да е много равномерно пръскането, ама на..... Sad
Виж целия пост
# 3
Ох за това не ползвам автобронзанти  #Cussing out Една позната ми каза, 4е няй- добре ставало като поетапно мажеш - ръце, крака, корем и пр. Чакаш да изсъхне и така продължаваш.
Виж целия пост
# 4
Ох за това не ползвам автобронзанти  #Cussing out Една позната ми каза, 4е няй- добре ставало като поетапно мажеш - ръце, крака, корем и пр. Чакаш да изсъхне и така продължаваш.

никога вече няма да доближа тая гнус...... Close
Виж целия пост
# 5
Знам си аз отдавна, че човек не трябва да се маже с това чудо. И аз съм пробвала, ексфолирах, мазах равномерно и пак станах на оранжеви петна. Това беше едно време още и беше точно за бала ми, как съм се драла после, та да падне това чудо само аз си знам.
Виж целия пост
# 6
Нали ви писах, че е ужасен #Cussing out
Толкова автобронзанти съм ползвала и никога не съм ставала на петна.Този е просто отвратителен.Да ти кажа, всеки ден си търках петната с груба гъба и около седмица ми стояха.Дано при тен по-бързо се махнат Peace
Виж целия пост
# 7
оле, добре че е форума да не си купувам че мислех тези дни да ида ooooh!
Виж целия пост
# 8
 Пробвай с утайка от кафе да се изтъркаш. Тя е доста груба и доста добре ексфолира. А и след това ще се радваш на бебешки мека кожа  Wink
Виж целия пост
# 9
Никога не съм ползвала и така като гледам няма и да ползвам Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Ама че неприятен номер!  Sad
Виж целия пост
# 11
Ейй ooooh!  добре, че не си вэех Thinking
Виж целия пост
# 12
Знам си аз отдавна, че човек не трябва да се маже с това чудо. И аз съм пробвала, ексфолирах, мазах равномерно и пак станах на оранжеви петна. Това беше едно време още и беше точно за бала ми, как съм се драла после, та да падне това чудо само аз си знам.

Уф, явно довечера и аз ще се дера....
Добре поне, че имам едни ефирни туники с дълги ръкави, та днес няма да се потя в жегата докато се опитвам да си скрия хиенската окраска
Виж целия пост
# 13
Пробвай с утайка от кафе да се изтъркаш. Тя е доста груба и доста добре ексфолира. А и след това ще се радваш на бебешки мека кожа  Wink

Това е добра идея! 10х!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Нали ви писах, че е ужасен #Cussing out
Толкова автобронзанти съм ползвала и никога не съм ставала на петна.Този е просто отвратителен.Да ти кажа, всеки ден си търках петната с груба гъба и около седмица ми стояха.Дано при тен по-бързо се махнат Peace

Нали знаеш - който не чете преди да пробва, пише след като пробва. Жив пример съм  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия