Видях така жадуваните две чертички , а съм уплашена

  • 2 713
  • 39
Момичета , имам две чертички на теста за бременност.Чакам ги вече цяла година , но сега като ги видях просто онемях от уплаха.Защо ли ? Имам миома. Преди месец доки ми даде последни три месеца да се опитам да забременея , преди да преминем към отстраняване на това образование . Получи се на първия месец . Ами сега ? Ако миомата попречи на развитието на плода , ако не се е имплантирал правилно?Не сме я да се зарадвам.Знам , че всички вие , които пишете в този форум ще ме разберете и ще ми помогнете да изживея всичко , което ми предстои.  Hug
  Хей, мацки , пожелавам ви и вие да ме последвате. Дано повлека крак и до месец - два всички да си честитим хубавата вест.
Виж целия пост
# 1
Честито Камчи!!! Hug-новината е страхотна, като за начало на седмицата...Желая я ти миомата да не попречи по никакъв начин на бременността...Имам една позната, на която й намериха миома и то доста голяма...Казали й, че трябва да я оперират, но тъй като я било страх отказала...После пила някакви специални билки всеки ден в продължение на 1 година и миомата изчезнала от само себе си...Незнам как, но явно има и по-безболезнени и ефективни методи, дори докторката се учудила как е станало!!!Желая ти много късмет от сърце и вярвам, че ще родиш здраво бебче!!! Hug
Виж целия пост
# 2
Честито! Grinning   bouquet
Лека и безпроблемна бременност и никакви проблеми
до края на бременността.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви ,момичета.Желая ви в най - скоро време да чуете ритъма на сърцето при вида на две чертички. Вярвам  ,че с вашата искренна подкрепа всичко ще се нареди чудесно при мен.
Виж целия пост
# 4
Камчи да ти честитя и тук   bouquet Hug

Моята съседка и майка ми имаха миоми преди 7 години. Майка ми се оперира, а съседката се отказа. Тя беше много зле, имаше постоянно кървене. Пиеше такива билки и миомата изчезна. Докато си бременна сигурно няма да ти дадат да ги пиеш, но ако искаш ще питам кои са билките и ще ти кажа  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 5
Честито, Камчи!!!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Много лека бременност и здраво и сладко бебче на финала! Успокой се и не мисли за лоши неща!  Hug
Виж целия пост
# 6
Честито Камчи, стискам палци бременността ти да мине леко и безпроблемно, а миомата да изчезне докато родиш!
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТО!!! Лека бременност ти желая....а си мисля, че щом са ти позволили лекарите да забременееш въпреки миомата, значи са преценили риска....сега първата ти работа е да отидеш при лекаря си, за да му съобщиш чудесната новина...  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито Камчи, стискам палци бременността ти да мине леко и безпроблемно, а миомата да изчезне докато родиш!



 Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 9
Честито и тук!   bouquet Само щастие и положителни емоции, ей!  Mr. Green  bouquet

И, не, че е успокоение, но моя близка роди 3 деца ( не едновременно Laughing) с миома (мисля, че беше и кървяща). Просто трябва гинекологът ти да ти обръща повече внимание.
Виж целия пост
# 10
Отново ЧЕСТИТО, МИЛА!!!
Поуспокой се, всичко ще е наред!!!  Hug
Да пишеш, ей  bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито,Камчи!От сърце ти пожелавам да нямаш проблеми и да имаш лека бременност!
Виж целия пост
# 12
Честито Камчи,предполагам че всичко ще е наред,
въпреки миомата.Както казва Комикс,щом лекаря ти е позволил да
правиш опити,значи е прецинил че не е опасно.пожелавам ти
здраво и сладко бебенце и лека бременност !   bouquet
Виж целия пост
# 13
Възможно е да се изкара цялата бременност с миома принципно, но все пак се подготви и за евентуални проблеми. Дано си от късметлийките Praynig На моя колежка й я откриха в 4-ти месец. Изкара нелека бременност, лежа и за задържане, но си роди съвсем нормално, на термина, живо и здраво момиченце. Няколко месеца по-късно оперира и миомата и сега всичко е наред Hug Пожелавам ти и при теб нещата да се наредят по най-добрия начин!!!
Виж целия пост
# 14
Мили момичета , толкова много кураж ми вдъхнахте. Аз вярвам в силата на положителните мисли и знам , че дори да е трудно ще издържа, защо всички ние имаме нужда да видим как се случват чудеса. Толкова сте добронамерени и позтивни , че в най - скоро време ще се превърнете в страхотни мамчета. Пожелавам ви го!
  Следобяд съм на лекар и привечер ще пиша какво е неговото мнение. при последния преглед ми каза , че миомата е на такова място , че не вижда сериозни пречки за забременяване и износване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия