какъв слънцезащитен фактор за дете?

  • 3 144
  • 29
днес трябва да купя някакво плажно масло, но се чудя какъв фактор да взема за децата. Едното е на 3 , а другото на 7...Нито са черни, нито са много бели. Обикновено бързо почерняват, но се е случвало и да почервенеят при първите слънчеви бани...и понеже доста трудно ги прибирам от плаж, задължително трябва да ги намажа с нещо... само не знам с кой фактор -трябва ми нещо средно , хем да не изгорят, хем и да не останат бели...Като цена , също бих искала да са до 10-15 лв. Чакам идеи и за марката...
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам на Avon детската серия и съм много доволна тя е с фактор 30.
Виж целия пост
# 2
Миналото лято използвах за детето ДЕЙЛОНГ, фактор 25. Бях много доволна, сега пак такъв му купих. Струва около 16 лева!
Виж целия пост
# 3
Миналото лято използвах за детето ДЕЙЛОНГ, фактор 25. Бях много доволна, сега пак такъв му купих. Струва около 16 лева!
почернява ли с този фактор?
Аз ползвам на Avon детската серия и съм много доволна тя е с фактор 30.
за съжаление се обривам от всички продукти на ейвън , и не ми се ще да ги пробвам върху децата, защото може да са наследили от мен тази непоносимост...
Виж целия пост
# 4
Обикновено първата седмица и двете със Стела се мажем с 40 фактор на Vichi, втората и третата с нещо по-леко, примерно 15 - 20 фактор пръскало на Nivea. Досега, вече 3-та година не съм имала проблем с изгаряния или алергии. Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм взела детски на Vichi - 50 фактор. Това е сигурна и хубава козметика според мен.  Но аз не държа да почерняват, а по-скоро ме е страх от изгаряния, затова взимам толкова висок фактор. Струва 23 лв.
Виж целия пост
# 6
За мен не е важно да почернее, а да не стане червен!
Този фактор 25 бе достатъчен,за да не се зачерви малкия....
Виж целия пост
# 7
Но аз не държа да почернява, а по-скоро ме е страх от изгаряния, затова взимам толкова висок фактор.
Абсолютно по същата причина го правя и аз, и за двете ни, защото сме много бели Peace Много ми е странно майка ми като ме пита след това - Е, вие на кво море сте били толкова време, като сте си пак бели, само леко загорели? Тъпо. newsm78
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам на Avon детската серия и съм много доволна тя е с фактор 30.
Също Peace.
Виж целия пост
# 9
За дъщеря ми от малка ползвам Vichi 50 фактор.Много съм доволна и нямам намерение да го сменям.От Нивеа и от Ейвън аз се изприщвам, за себе си също ползвам Vichi. Цената е около 23-25лв., но си заслужава. Не бих ползвала защитен крем с по-малък фактор от 20.
Виж целия пост
# 10
вече купих детския на кабана - 30 фактор , пък ще видим резултата...
Виж целия пост
# 11
Аз взех Roc 50 за цялото семейство,включително ще слагам и на малката когато излизаме навън.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам на Avon детската серия
И аз.Кремче с фактор 50.
Виж целия пост
# 13
moiata pediatarka mi dade savet ce za dve godihnata mi dahteria e dobre faktor 15 ne povece  . az sam dovolna ot nivea sun, mil mil crema solare, garnier ambre solare za novorodeni s 60 faktor . poslednia go polzvah mn. malko vreme pedito kaza ce e visok mnogo i go smenih s 30 . mnogo visoki cenite u nas na plajnite masla kakvo e tova 25 lv. to na zapad e po evtino znaci.
Виж целия пост
# 14
nivea 35 фактор,досега сме нямали проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия