Зелева супа-има ли желаещи?

  • 17 980
  • 535
Тази диета не е нещо ново. Отдавна никой не е пускал тема за супата стопяваща тлъстините. От днес я почнах за трети път до сега и ще се радвам на компания. Ако сте забравили как се готвеше супата и какъв режим се спазваше ето ви припомняне!
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/
Виж целия пост
# 1
Дзак  hahaha Ей ме на и мен.   bouquet Не е  Sick супата , хареса ми , хапнах и едно резенче пъпеш. Whistling За сега ми е сито на тумбака. Peace
Виж целия пост
# 2
Една гостенка приемате ли? newsm03 newsm03 newsm03 newsm03
Нали и аз съм кандидат за зелева супа-та да събирам инфо  smile3529
Виж целия пост
# 3
Иска ли питане.... приемаме те.   love001 Ма я ми кажи на къде повече ще слабееш , то ще се скършиш бе мацко.  smile3521
Виж целия пост
# 4
Иска ли питане.... приемаме те.   love001 Ма я ми кажи на къде повече ще слабееш , то ще се скършиш бе мацко.  smile3521
  love001 Няма да се скърша аз.Имам едни паласки и едно втасало тесто на корема и трябва да го махна с диета,защото ме мързи да спортувам  smile3507
Виж целия пост
# 5
То май е по-добре да почнеш някаква гимнастика или масаж.  smile3506 Не ти личи на снимките да имаш излишък за сваляне.  newsm12
Виж целия пост
# 6
То май е по-добре да почнеш някаква гимнастика или масаж.  smile3506 Не ти личи на снимките да имаш излишък за сваляне.  newsm12
Довечера ще покажа  photo
А що се отнася до гимнастика  newsm78 newsm78 newsm78 не не сега не ми се занимава хич  animal085
Но ако днес си намеря обръч ще си купя,че отдавна съм се навила да си махам паласките с него Peace
Виж целия пост
# 7
Щом можеш да го връткаш.   animal085 Ма елементарни упражнения   newsm57 пак ще са ти в помощ. newsm10 А довечера стрийптиз ли ще има?  newsm62

Аз отивам да хапна супичка и после съм тук.   Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 8
Щом можеш да го връткаш.   animal085 Ма елементарни упражнения   newsm57 пак ще са ти в помощ. newsm10 А довечера стрийптиз ли ще има?  newsm62
Аз отивам да хапна супичка и после съм тук.   Hands Thumbsup

newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 не само стрийптийз ами цяла програма ще да е   rotfImbo
Имам напредък   Joy от няколко дни клякам по 100 пъти -да си стегна малко дупето  smile3532 ама само толкова за сега  Rolling Eyes
Хайде аз отивам да обикалям магазините-да видя да не би да са изместили някой  Joy
ЛЕК ДЕН, ЗЕЛЧЕТА  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Ех , че обичам и аз таз гимнастика да харча парички.  newsm68
 Та с това харчене се сетих за нещо.  newsm62 Преди време ме спират за превишена скорост на Цариградско шосе и от дума на дума се разбра , че няма да има глоби и ще ме пусне , но реши да ме пита к'во работя  smile3506 Отговарям , че не работя , мъжа ми ме гледа и той се опули.  newsm09 Пита - къде работи мъжа ми , отговорих му и той пак пита , аз какво работя , от което избеснях и му казах , че работя - харча на мъж ми парите.  smile3532 Той се захласна от хилене и ме пусна.   newsm03

Супата си я хапнах , ма тя много засища. smile3508 За сега съм ок, доволна съм.  newsm44 
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета!

Може ли и аз да се присъединя към вашата групичка? Днес ми е първи ден, до момента съм изяла 2 ябълки и пия минерална вода. Прегрешавам обаче с кафето, защото не мога да го пия без захар и суха сметана.... Sick

Довечера ще сготвя един казан супа, остава да измисля и как да си нося на работа....

Успех в начинанието пожелавам на вас и на себе си...  bouquet
Виж целия пост
# 11
Комикс , добре дошла!!!  smile3525 Аз също си пия кафето с мляко 1% масленост.  smile3521 Все пак не е мнооого голямо прегрешение.  newsm53 А за службата , нямам идея как да си носиш от супата.  newsm09 Освен да си хапваш от супата преди и след работа , а през останалото време съответно плод или зеленчук или там каквото ти се пада да ядеш.  smile3521   Успех!!!  newsm10
Виж целия пост
# 12
Благодаря за гостоприемството!

А представяте ли си да помъкна котелките или бурканите със супа..... newsm62

Най-вероятно вечер ще си наваксвам от супата, сутрин в 6:00 някак си не се виждам да сърбам зелева супичка...

Освен това ще комбинирам тази диета с лунната и ще правя гимнастика в домашни условия, докато не падне тавана на съседите  newsm68  animal085  261uu и дано скоро има резултат...та като отидем на моренце като се съблека на плажа да няма смъртни случаи...

Виж целия пост
# 13
Да няма удавници само.  smile3532 Ще станем фиданки  за чудо и приказ.  smile3521 А в 6 и аз не бих могла да сърбам зеле.  smile3506 Аз една чиния не мога да изяждам , засищам се от малко. Сега ще ходя да си взема диня и напред и надолу с килцата.  newsm10
Виж целия пост
# 14
Здравейте дами Hug приемате ли гости?
Мисля да я пробвам тая супа,между другото гледам в аптеките я продават и във вид на хапчета newsm78 от кое мислите има по-голям ефект?
Ще следя темата с интерес  smile3529 няма да ми е излишна информацията  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия