Cartoon Network

  • 6 733
  • 50
Какво мислите за тази телевизия? Давате ли на децата си да я гледат? Четох преди време в един форум "Родители и деца" на all.bg отрицателни родителски отзиви за този анимационен канал. Като не говоря за класическите филмчета като "Том и Джери", ами за по-ексцентричните и налудничави филмчета.

Ето да видите мнения на родители по темата:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/642135/an/0/page/1#642135
Виж целия пост
# 1
Ами ние и по тази причина се отказахме от кабелната телевизия.
Големият ми син часове наред не можеше да се откъсне от глупавите им филмчета (и аз не говоря за Том и Джери), а на нас така и не ни оставаше много време да гледаме телевизия. А след като Евроком увеличиха и таксата от 14,50 на 18,50 лв. им казахме да си я гледат сами.
Почти всички филмчета по Cartoon-а са с разни идиоти, уродливи чудовища, убийци, отмъстители и т.н.
Виж целия пост
# 2
Не го харесвам този канал. Пускам само Том и Джери. Но скоро попаднах на един чешки - minimax. Има страхотни и много красиво направени филмчета. Как ми се иска да го има и на български!
Виж целия пост
# 3
уф на мен самата този канал ми е отвратителен (ли4но мнение )
4есно казано аз предпо4итам по-рисувани неща , не едно кръг4е и запетаика и хоп прасенце , или квадратно 4ове4е , или пук крава с огрпмно виме(ина4е филм4ето не е лошо но не мисля 4е малката нещо би нау4ила от него)
аз 4есно предпо4итам Дисни каналите . говоря за себе си зашото бебка още не  се заглежда и "гледа " каквото и пусна . но знам ли като поотрасне и захитрее .. пак ще пиша  Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми би го гледала цял ден- всички грозни и безсмислени филмчета. А аз не мога да го понасям, като изключим Том и Джери.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Cornelius
Какво мислите за тази телевизия? Давате ли на децата си да я гледат? Четох преди време в един форум "Родители и деца" на all.bg отрицателни родителски отзиви за този анимационен канал. Като не говоря за класическите филмчета като "Том и Джери", ами за по-ексцентричните и налудничави филмчета.

Ето да видите мнения на родители по темата:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/642135/an/0/page/1#642135

Аз им давам ,но те не гледат всички филми .Имат си любими и действат избирателно.Най-харесват за 3 момиченца,а и Фокс кидс гледат,като че ли повече отКартун.
Виж целия пост
# 6
Картууна са най отвратителната телевизия
Определено не става за малки деца
Ако някои от вас получават  с сателит Супер РТЛ или КИКА, това е друга работа
Има и Мечо Пух и Мики Маус, и др много приятни и поучителни анимации
Аз като дойда в България се чудя какво да пусна на децата че по кабела тук пускат само тях.
Добре че сме се погрижили за филмчета на компа
Виж целия пост
# 7
Отдавна съм го забранила този канал. Ако се загледате в Том и Джери, ще видите че и това филмче не става. То не е плезене, зъбене, удряне по главите и разни други маймунджелъци. Просто препрограмирах телевизора и Картууна го махнах.
Виж целия пост
# 8
[Просто препрограмирах телевизора и Картууна го махнах.] Май това е най-доброто, което може да се направи в борбата с Cartoon-a Wink
Виж целия пост
# 9
Моя син изобщо не знае че съществува този канал. По принцип в къщи телевизия се гледа вечер когато баща му се прибере и в повечето случаи това са филмчета на ДВД. А пък и Том и Джери също не му пускам, аз го гледам, но смятам че за него не е подходящо-все се удрят,ритат,котката често изгаря или се взривява...все нещакоито не бих ислкала да гледа.
Виж целия пост
# 10
Не мога да забраня на детето да гледа "Картон Нектър", както му вика тя. Том и Джери са и любими, след това някакво бабата, дядото и кучето и Декстър и Диди. Последните две ги гледах само веднъж и ми се сториха хипер тъпи, но тя ги харесва.
А за Фокс Кидс не иска и да чуе, никое детско не може да я грабне от там. Единствено като пуснат Ласи по 7 дни се зазяпва с интерес, иначе не изневерява на "Нектъра".
Виж целия пост
# 11
Ние се заглеждаме само когато дават "Том и Джери", но като погледа малко и казва "Мамо, искам дуга сеийка ..." т.е. искам друга серийка и следва смяна на канала Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 12
Valeria, това с бабата, дядото и кучето да не е с едно розово куче? Courage the Cowardly dog се казва. Точно за него чух отрицателни мнения, в смисъл че не било подходящо за деца, заради чудовищата, зъбите и други неща във филмчето. Ако е същото филмче де.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: gal4e
Отдавна съм го забранила този канал. Ако се загледате в Том и Джери, ще видите че и това филмче не става. То не е плезене, зъбене, удряне по главите и разни други маймунджелъци. Просто препрограмирах телевизора и Картууна го махнах.

Права си. Зад симпатичните герои всъщност се крие много наслие.
И аз не позволявам на сина си да гледа Cartoon Network. Според мен този канал е абсолютно неподходящ за малки деца, независимо, че е анимиран...има анимация и анимация...в случая "анимационен филм" и "детски филм" се разминават тотално...
Съвсем различен е Super RTL...има хубави филмчета и занимателни предавания... /както е писала и debelanata/.

Цитат на: debelanata
Ако някои от вас получават  с сателит Супер РТЛ или КИКА, това е друга работа
Има и Мечо Пух и Мики Маус, и др много приятни и поучителни анимации
Аз като дойда в България се чудя какво да пусна на децата че по кабела тук пускат само тях.
Добре че сме се погрижили за филмчета на компа

Super RTL се предлага и от кабелните телевизии, включен е в пакета цифрови програми /за КИКА не зная/...
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Cornelius
Valeria, това с бабата, дядото и кучето да не е с едно розово куче? Courage the Cowardly dog се казва. Точно за него чух отрицателни мнения, в смисъл че не било подходящо за деца, заради чудовищата, зъбите и други неща във филмчето. Ако е същото филмче де.

Аха точно за него става дума, има наистина и чудовища, но аз я карам да ми преразкаже какво е гледала и разказа и е, че розовото куче с дупката в зъба било доброто и спасявало бабата и дядото, които пък все били нападани от някакви лоши чудовища, но кучето все измисляло решение. Аз точно за това детско казах, че се опитах да го гледам веднъж, но не видях никакъв смисъл в него. Въпросното куче свири около 15 минути в ухото на един червей, след което дойде някакво чудовище и отнесе бабата.
Според мен има доста по-брутални от това детско точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия