Не разбирам какво става с бебка!

  • 1 223
  • 12
Силно съм притеснена,защото от вчера 3 пъти вече докато спи бебето изревава толкова силно,като писък по-скоро и продължава да си нани.Първият път педито каза колики,да ама тя не свива крачета,а и нямаме колики.Вторият път като се обадих каза недостиг на калций,защото и били растяли зъбките.Не знам дали обясних като хората,но не съм на себе си,моля ви помагайте,какво може да е ,какво да я правя?
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай! Повечето бебета плачат на сън! Ние също! Може би сънуват някакви техни си неща, които ги плашат. Мисля, че преди време имаше подобна тема във форума, ако искаш провери има ли нещо по въпроса!
Виж целия пост
# 2
Цитат на: dessita_i
Не се притеснявай! Повечето бебета плачат на сън! Ние също! Може би сънуват някакви техни си неща, които ги плашат. Мисля, че преди време имаше подобна тема във форума, ако искаш провери има ли нещо по въпроса!

И при нас е така
Виж целия пост
# 3
Мен баща ми ме наплаши преди 2 дни,понеже често бебка спи в люлката си и се случвало по 3 часа да се люлее и да спи,дали може да и е станало нещо?
Виж целия пост
# 4
И нашия така правеше, нищо му няма. Не се притиснявай!
Виж целия пост
# 5
Цитат на: lyuba84
Мен баща ми ме наплаши преди 2 дни,понеже често бебка спи в люлката си и се случвало по 3 часа да се люлее и да спи,дали може да и е станало нещо?


Е какво може да и стане от люлката  Rolling Eyes , до преди 2 месеца непрекъснато се е люляла в теб  Wink . Предполагам леко я люлееш, не я лашкаш  Wink  Grinning .
Нормално е така да проплаква бебето с времето отшумява. Педиатъра ни го обясни с несъвършената нервна система на бебчо.
Спокойно, но ако се притесняваш питай пак педиатъра ви.
Виж целия пост
# 6
и при нас се е случвало на два -три пъти. няма нищо притеснително. може би сънуват мъничетата.
Виж целия пост
# 7
Моя бебо също вика докато спи, случвало се е нощно време да ни буди с писъци, но като погледнем той продължава да спи. Според мен сънува, защото веднъж вика, веднъж реве, друк път се смее, дори се е случвало да се смее на глас, стряска се, потскача, прави гримаси. Според мен няма нищо страшно, детето просто сънува страшен сън.
Виж целия пост
# 8
И на моята дъщеря й се случва от време на време - лекарката ми обясни, че може да сънува нещо или пък да са колики. Не се притеснявай. Ако е по-продължително я гушни или погали.
Виж целия пост
# 9
И при нас се случва,не трябва да те притеснява това,сигурно си сънуват нещо.
Виж целия пост
# 10
не знам кога започна при нас!но и моята дъщеря много често плаче на сън!като беше по-малка почти нямаше път в който да се събуди и да не плаче!
със сигурност сънуват!иначе не виждам как си спи спокойно  и изведнъж почва да плаче!
не се притеснявай!гушвай бебчо до като се успокои!
Виж целия пост
# 11
И при нас се слу4ва6е, особено когато ни слагаха ваксина 2-я път ...цал ден се събужда6е с писък.  Много 4есто се смее с глас на сън или не6то си проскимтява....имам 4увство 4е сънува, даже съм сигурна , понеже го наблюдавам доста 4есто като спи.....изглежда то4но както когато голям 4овек сънува...как си мърда клепа4ите ...по същия на4ин и бебето....а все пак през деня за него са все нови впе4атления...
Виж целия пост
# 12
При нас се е случвало, а и ние го отдадохме на зъбите. Те ни излязоха на 4 месеца, а кризите започнаха от 2 месеца. АЛИ дори се събуждаше през ноща /до тогава никога не го е правила/ и нищо не помагаше. След кърмене, носене, смяна на памперса, люлеене и т.н от умора заспиваше и спеше до 9:00-9:30 часа на другия ден.
А може и да сънува,  Thinking знае ли човек?
Не се притеснявай!
Така порастват. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия