трикове за успокояване на бебета:)

  • 2 888
  • 48
Здравейте! Аз понеже си имам ревливо бебе и бих искала да попитам какви трикове прилагате с вашите бебета, може пък и да помогне някоя друга идея.

Сега при моята най-новото е, че я слагам по корем и й слагам биберона залъгалка отдолу и така заспива почти веднага:)
Виж целия пост
# 1
Леле мале.  Не те ли притеснява тоя метод?
Виж целия пост
# 2
Внимавай да не се задуши.

При дъщеря ми обиновено причината за рев беше глад  Laughing давах шишето с мляко, ако се брои за трик  Joy

Виж целия пост
# 3
всички бръмчащи звуци - сешоар, прахосмукачка, радио и ТВ, които не са настроени на станция и канал и т.н. Crazy
това беше по време на коликите
Виж целия пост
# 4
Толкова малки бебета се слагат да спят САМО по гръб! Прочети за синдрома на внезапна детска смърт.

Опитай да я успокояваш със сешоар; на Мариана и харесваше звука  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Леко и ритмично потупване по памперса.Синът ми се успокояваше най-много от това.
Виж целия пост
# 6


Сега при моята най-новото е, че я слагам по корем и й слагам биберона залъгалка отдолу и така заспива почти веднага:)


Същата работа е при нас...
Виж целия пост
# 7
Леко и ритмично потупване по памперса.Синът ми се успокояваше най-много от това.

 Peace Същото (това откритие е ново при нас, от няколко дена) плюс това аз подскачам нагоре-надолу  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Гушкане.Носене в слинг или кенгуру.Кърмене на поискване.
Това са нашите три закона .
Резултат-почти не плаче.
Виж целия пост
# 9
Леко и ритмично потупване по памперса.Синът ми се успокояваше най-много от това.
даааам
Виж целия пост
# 10
Слагане на цицата, пускане на прахосмукачката, пералнята,но мисля че любимо му е МАХАНЕ НА ПАМПЕРСА.Оставям го за половин час  по голо дупе като през това време правим гимнастика на краката(карам колелото), ръцете и прочие.Така с един куршум - два заека.
Да ти е жива и здрава малката Емма - много е сладка , аз съм била  също с толкова много коса- докторите даже се смеели..... hahaha hahaha hahaha
Гушкай я когато  има нужда от теб- после като поотрасне ще се забавлява сама.
Вили
Виж целия пост
# 11
Слагане на цицата, пускане на прахосмукачката, пералнята,но мисля че любимо му е МАХАНЕ НА ПАМПЕРСА.Оставям го за половин час  по голо дупе като през това време правим гимнастика

Да - вярно е Grinning
(Само дето моят син решава да "пусне струйката" точно по това време.Смях Laughing)
Виж целия пост
# 12
Слагане на цицата, пускане на прахосмукачката, пералнята,но мисля че любимо му е МАХАНЕ НА ПАМПЕРСА.Оставям го за половин час  по голо дупе като през това време правим гимнастика

Да - вярно е Grinning
(Само дето моят син решава да "пусне струйката" точно по това време.Смях Laughing)
И ние винаги тогава го правим този номер. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Клатеща кошара и носене на ръце  Peace
Виж целия пост
# 14
Ние също бяхме много ревливи. CryПри нас лежането по корем не помагаше.Ние по цял ден бяхме на ръце.Другото което съм правила е да вкарвам количката в стаята и да я слагам да си легне в нея.Давам й бибероната и започвам да я возя напред назад.Така поне можех да гледам телевизия. Simple SmileМойта не спеше по цял ден от колики и постоянно се дереше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия