Въпросче

  • 1 290
  • 28
Много ми е интересно при всички ли е така? newsm78Има ли съфорумки или съфорумци,които са ви по-забавни,интересни,а бе въобще по някакъв начин са ви по-симпатични от други?Аз лично имам няколко Embarassed,но не ми се казва.... WinkОпс изтървах се. EmbarassedДа не става интригата голяма ще си трая. LaughingПри вас така ли е?
Виж целия пост
# 1
Нормално е да е така Wink
Виж целия пост
# 2
Така е. Мога да ги изброя  Peace Съвсем нормално е. Интригите са неразделна част от форума  Wink
Виж целия пост
# 3
Разбира се че има  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Така се почва. После се формират групички, кланове, клю-дружинки. Започва гонене и чат по темите. Като нападнат един от племето, нататрузват се всички останали и става мазало.
Виж целия пост
# 5
Така се почва. После се формират групички, кланове, клю-дружинки. Започва гонене и чат по темите. Като нападнат един от племето, нататрузват се всички останали и става мазало.

Общо взето е така. Светата троица за едни въпроси, Свети Седмочисленици за други  Laughing
Виж целия пост
# 6
А от модераторите?На мен повечето ми харесват,пекани са,ама само един ми е по-така готин.Няма да кажа кой Whistling
Виж целия пост
# 7
О, поредната тема за любими съфорумки Mr. Green
Колко мина от предната, поне две седмици има ли Laughing
Ех, дано съм станала любимка на някого Crazy

Имам си, имам си фаворити, мдам. Тук нямам много дразнещи субекти...
Виж целия пост
# 8
О, поредната тема за любими съфорумки Mr. Green
Колко мина от предната, поне две седмици има ли Laughing
Ех, дано съм станала любимка на някого Crazy

Имам си, имам си фаворити, мдам. Тук нямам много дразнещи субекти...
Еовин, лично ти ме кефиш много.....да не се надуеш ся Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз имамняколко любимки, които дори вероятно не знаят за съществуването ми. Искам да кажа, че не сме флиртували тук, просто ме радва начина им на мислене.
Виж целия пост
# 10
Аааа я си признай сега по кои си падаш, че пускаш цяла тема за това.
Виж целия пост
# 11
Ааа тайна Crossing ArmsСрам мъ е Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Естествено! Не мога да харесвам всички, както и те мен. Има доста хора, чиито теми и постинги изчитам, само защото виждам, че са писани точно от тях. Има и такива, които игнорирам, защото съм установила, че имаме доста различни гледни точки за нещата от живота и бихме стигнали до сериозен спор (или вече сме стигали).

Дори този Дзвер, който обичам, е една съфорумка. Тя си знае коя е и защо го написах. Никът й не е Дзвер наистина.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Ся си казвам дайректли:
Еовин, Лизбет, Лиска, Монда, Кифлата и много други... Mr. Green
Мненията на Лизбет-а напоследък ме карат да се замислям вери мъч!
Виж целия пост
# 14
еее браво,един куражлия най-накрая,аз ще почакам още малко да си призная Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия