Ползвали ли сте уреди "ЕЛЕКОМ" и какво ви е мнението?

  • 14 965
  • 10
Ползвали ли сте уреди "ЕЛЕКОМ" и какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 1
Имам сокоизтисквачка / 4 в 1 / , миксер / с пасатор, тел за яйца,блендер , пасатор и въртяща купа / и съм доволна . Подаръци са ми / аз не съм превърженик на такива неизвестни марки/ , но ми вършат работа . Какво искаш да си купуваш от тази марка ?
Виж целия пост
# 2
На вилата имаме тостер Елеком. Голям боклук. И е със съвсем къс кабел, който едва стига до контакта.
Виж целия пост
# 3
Да имам тост за филийки но не съм доволна. Първо изгоря някакво бушонче -добрече беше в гаранция и тефлоновото покритие вече се е изтъркало доста .Ако реша до си копувам в последствие ел.уред определено няма да е от тази марка
Виж целия пост
# 4
Много куца марка,поредният български боклук.Работя в магазин за техника и мога да кажа ,че това е най- върщаната марка за ремонт.
Виж целия пост
# 5
Че е куца марка - куца е! Имах термокана , която една сутрин изтрещя. Но не е български боклук, а китайски  Peace.
Виж целия пост
# 6
Малко куца марка, но имам комбиниран уред - пасатор+миксер+блендер - подарък ми е и в началото бях малко скептична, даже ме беше малко яд, че майка ми е дала пари за този боклук, но после започнах да го ползвам и си върши работа....нямам проблеми Wink
Имам и комбиниран садвич мейкър+гофретник - ами работи си  Laughing само малко се обелиха плочите още след първото миене, но стават сандвичите Laughing Гофрети още не съм правила Simple Smile
Но ако купувам може би на бих купила тази марка, някак еднодневки ми изглеждат.
Виж целия пост
# 7
Много са некачествени. Сандвичар на второто правене на сандвичи се счупи и сега не се затваря.
Виж целия пост
# 8
е, моя си е ок, само дето се пообели  Laughing
Виж целия пост
# 9
Че е куца марка - куца е! Имах термокана , която една сутрин изтрещя. Но не е български боклук, а китайски  Peace.
Извинявам се грешката е моя сега погледнах на кашона пише ,че е произведено за България  Shocked
А иначе частите са китайски,но се сглобява в България неизвестно къде  Peace
Виж целия пост
# 10
Имам подарък миксер и пасатор . Засега  съм доволна.  Един уред като този от ВСТелешопинг- сокоизтисквачка, кана с наноцедка, 2 блендера(чопъра). Работи си вече цяла година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия