Гнойна ангина

  • 1 542
  • 8
Какво причинява гнойната ангина и колко време се прилага антивиотик? Embarassed
Виж целия пост
# 1
Гнойни налепи по гърлото, силно зачервени и надути сливици, обикновено и висока температура. АБ се пие 7 дни обикновено.
Виж целия пост
# 2
А какви антибиотици и други медикаменти са ви изписвали при ангина?
Виж целия пост
# 3
Какво причинява гнойната ангина и колко време се прилага антивиотик? Embarassed
гнойната ангина може да е бактериална и вирусна.АБ не по-малко от 7 дни .ангината може да мине и без АБ-зависи за колко голямо дете става въпрос.ако е малко се дава АБ за да не получи евентуални усложнения-уши,ревматизъм и т.н.със или без АБ минава за около 7-10 дни.важно е често да се промива гърлото с лайка/и сода,за гаргара/,солен разтвор,нишадър,лимонов сок...
Виж целия пост
# 4
Предписаха  ми Ospamox 250mg и витамини, а детето ми е на 5 г. и 9м. Ангината започна със висока температура 38,9  и повръщане като след няколко часа се образуваха гнойни налепи и много се увелечиха сливиците. Вече 5 дни пием антибиотика на 6 часа и сме по-добре но носа му е още запушен. Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
вече сте на оздравяване-0ще няколко дни...
Виж целия пост
# 6
аз ти препоръ4вам ангинхил хомеопати4ни са и в нашия слу4ай свършиха 4удо детето се оправи без аб
Виж целия пост
# 7
И ние лекуваме гнойната ангина с хомеопатия, без антибиотик, но на нас ни изписват други лекарства. Важно е освен това да не се сваля рязко температурата,  да не се дават лекарства за понижаването й до 39.00-39.50 .Само да се наблюдава  и следи детето и ако продължи да се вдига темп., тогава да се дават. По този начин организма сам се лекува. А хомеопатични може да даваш само след консултация с хомеопат!
Виж целия пост
# 8
Смятах да не давам антибиотик на моя Никола, но ангина която от лико зачервено гърло за 5часа точно толкова време и отне да увелече сливиците, да образува гной и почти да задушава детето не бях срещала. Затовареших че е по-добре да му се приложи това лечение. В нашия малък град нямаме много специалисти, а трудно се откриват след свършването на работното им време. Остава да разчитаме на неотложна помощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия