Голям апетит!

  • 567
  • 2
Здравейте, мами!
Реших да пусна тази темичка, защото от десетина дена имам голяма чуденка - маят син е на почти 7 месеца и от две седмици започнах захранването, до тогава беше само на кърма, без нищо друго, дори и вода. Обаче той е една лакомийка - зяпа и папка всичко    eat, малко се мръщи в началото, но след това без проблем си излапва по едно бурканче от малките на Хип, че дори и от големите дето са с каши. И понеже всичко яде и като седнем на масата да се храним той гледа като кученце какво ядем ние, на мен ми се къса сърцето, но се страхувам да му давам по много нови неща и за сега от масата му давам само по малки трошички хляб или краставица, банан, друго не смея. С пюретата съм по-смела, яде почти всякакви зеленчукови, от плодовите праскова и ябълка, само месно не съм давала още, защото ми се струва рано. Моля ви за съвет, правилно ли е да му давам да яде колкото иска (след всяко хранене го кърмя) и мога ли да му давам различни неща, например месно пюре и т.н. след като до преди две седмици беше само на кърма? Какво мога да му давам да гризка, докато ние се храним? На сварените моркови се мръщи, макар на пюре да ги яде, още няма зъбки и ме е страх да не се задави с краставица или хляб ....
Като се сетя, че при дъщеря ми само дето на челна стойка не заставах, дано да лапне една лъжица....  newsm17
Виж целия пост
# 1
И моя малък беше голям лакомник.Изяждаше по едно голямо бурканче пюре и искаше още. Crazy Не давай краствици-може да се задави.ЮДавай му пюрета,но да се храни сам.Предполагам ще му е забавно и интересно.
Виж целия пост
# 2
ами давай му сухар, бисквита, ако даваш глутен, може кус кус, който да ровчи, пюре което да маже, варен картоф, варен ориз нормален, който да яде сам, парче ябълка, круша,кора хляб
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия