Тъпи ли са американците?!

  • 9 799
  • 173
http://vbox7.com/play:a94287c8

Някои отговори просто ме втрещиха! Joy Пускам линкчето за забавление,дано някой друг не ме е изпреварил..
Виж целия пост
# 1
Оооо, гледала съм го....ми какво да кажа...някои мами от щатите сигурно ще ми скочат...затова.... smile3505
Виж целия пост
# 2
Като се има предвид, че Джордж Буш им е президент!!!!!!!

Не знам, не мога да отговоря!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Тъпи са, да..А ние сме най-интелигентните  Tired
Наистина ли се връзвате на тва?!
Виж целия пост
# 4
Първо трябва да си отговорим на въпроса "Що е американец?", защото в тази грепа влизат доста мексиканци, ирландци, китайци и ... българи... Кой е тъп сега?
Виж целия пост
# 5
Това, че нямат широка обща култура, изобщо не означава, че са тъпи. Просто са необразовани /по нашите критерии/. Не забравяйте, че там хората са тесни специалисти - ерата на енциклопедистите отдавна е отминила. Не ги защитавам, но това е обяснението за незнанието им. Аз лично съм срещала много българи, които също не знаят отговорите на подобни въпроси. Подобна анкета е общо взето проверка на кръстословична култура, а не на реалната стойност на образованието им.
Виж целия пост
# 6
Аз пък си мисля, че е монтаж и отговорите и въпросите не са свързани  newsm78.
Не вярвам да са толкова тъпи  ooooh!.
Виж целия пост
# 7
Не знам защо много българи имат чувство за превъзходство в умствено отношение над американците.Те просто са малко като коне с капаци и се фокусират върху едно нещо-затова и са толкова напред с материала.А умния българин тегли кредит,за да си плати сметките за последния отоплителен сезон...Пък на американците им дреме на чурките.Не ги защитавам.Само отбелязвам факти.
Виж целия пост
# 8
Мдааа, американците са тъпи пък ние сме супер умни! Rolling Eyes Имаме богата обща култура и знаем неща които за нищо друго не ни трябват освен за решаване на кръстословици и... за обща култура! И понеже сме специалисти по всичко, затова в нищо конкретно не ни бива, но иначе имаме богата обща култура! Whistling
Виж целия пост
# 9
Това беше пускано преди няколко месеца.

Те са тъпи, ние умни. Че сме и по-красиви  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Това беше пускано преди няколко месеца.

Те са тъпи, ние умни. Че сме и по-красиви  Mr. Green


Каките ни са по-красиви, но иначе ние сме значително по-тъпи. Иначе нямаше да сме на това дередже!
Виж целия пост
# 11
АбсаФакинЛутли...

п.п. Вдигнахте ли си самочувствието за днес  Laughing
Виж целия пост
# 12
Без да гледам клипа, ще кажа, че изобщо не са тъпи. И не познавам нито един американец Laughing.
Не може да е тъпа една нация, която живее светлинни години пред нас във всяко едно отношение. Дори и някой да ми каже, че друг им е измислил това или онова - няма значение. САЩ е хубава държава. А за да бъде такава, значи на хората там им сече пипето.
Виж целия пост
# 13
Вижте какво - да са живи и здрави ите, и ние. Навсякъде има и тъпи и умни и така  Peace

Виж целия пост
# 14
Българите са умни, доскоро бяха и образовани като за Олимпиада.

Но са индивидуалисти, чуждопоклонни, комплексари, без колективно самосъзнание и мързеливи да бачкат себе си като за общество.
Това е по-кофти от "тъп".

Няма значение тъпи ли са американците или само необразовани.
Самоинсталирахме си вече американската образователна система в българските училища.

ПП А тия, дето разправят колко тъпи българи имало, сигурно не мислят, че са от тях.
Припомням им следното тестче за интелигентност. Могат сами да се проверят там (в него е отбелязан и средния за американците IQ):
http://vassillun.hit.bg/IQtest.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия