В болница с дете!

  • 741
  • 2
Предстои да приемат сина ми в Пирогов за операция (ако приключи стачката). Тъй като не сме от София, трябва предварително да съм се приготвила с всичко необходимо. Молбата ми е към майките, които вече са минали по този път - помогнете ми да не пропусна нещо! По-конкретно ме интересува следното:
 - как стои въпроса с храната в болницата (за детето и за мен) - трябва ли да си нося и какво е подходящо? Дават ли въобще да се внася храна?
 - да си нося ли чаршафи?
 - да нося ли нощнички и колко, други дрешки да му взимам ли?
 Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Така като гледам предполагам ще сте в кърмаческо отделение.За теб храна няма-можеш да си занесеш,мисля че имаше хладилници.За детето има някаква храна,но щом ще го оперират,едва ли ще му дадат много да яде.Чаршафи има,но ако много държиш може да си занесеш.Пижамка му вземи задължително.
Успех ви желая  Praynig
А от какво ще ви оперират?
Нас ни оперираха от херния и ти пускам линк към темата там пише доста неща за това какво да си носиш
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171845.0
Надявам се да съм била полезна Laughing
Виж целия пост
# 2
През декември 2005 оперираха синът ми там /малко стара информация, дано свърши работа/. Пижами, пантофи, джапанки, чорапи, жилетка, чаша, вилица, лъжица - всичко си носехме от вкъщи. Храна се полага само за детето, но тъй като моят син е доста капризен и нея си носехме от вкъщи, не е имало проблем за внасяне, вода също си купувахме.
Чаршафи не са ни карали да си носим.
А на въпроса каква храна е подходяща - за теб каквото ти се яде, но за детето сигурно ще има определена диета, щом ще го оперират - зависи от операцията на какво е, дали налага диета или не.
Салфетки и тоалетна хартия също си вземи.
Безпроблемна операция, успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия